Náš byt je na kraji budovy a na štítové zdi se nám začala dělat plíseň. A před nějakou dobou jsme s manželem začali mít problém s alergií a mysleli jsme si, že to má něco společného s plísní, která se nám doma začala na zdech objevovat. Než jsme se vydali na možná zbytečnou túru po doktorech, rozhodli jsme se prvně plíseň odstranit a počkat, jestli se náš stav nezlepší.

Sami jsme si ale na její odstraňování netroufali, protože už nejsme nejmladší a lozit po vysokém žebříku se nám moc nezamlouvalo. Vždy jsem se toho bála, i okna jsme si posledních pár let nechávali čistit od A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce Praha, sanace, likvidace plísně. A jelikož firma nabízí i odstraňování plísní, neváhali jsme je kontaktovat.

Dohodli jsme se s nimi na termínu, kalkulaci a i na tom, aby práci provedli bez naší přítomnosti, protože k tomu všemu máme s manželem alergii na prach. Svěřili jsme jim náš byt a vše proběhlo bez problémů jako vždy. A když jsme se do něj vrátili, nevěřila jsem vlastním očím.

Zdi byly perfektně opravené, barvy vymalování byly skoro ve stejném odstínu jako ta původní, ale co je nejdůležitější, všude bylo čisto a po plísních nebylo ani památky. A nezanechali po sobě žádný nepořádek, a to jsem čekala, že na zemi najdu zbytky omítky.

Navíc životnost protiplísňového nátěru by měla být kolem deseti let, tudíž jsme rádi, že máme na několik let vystaráno. Tímto bychom servis odstraňování plísní Praha od A SERVIS chtěli všem doporučit, a i jejich ostatní služby, protože ať dělají cokoliv, vždy to provedou rychle, kvalitně a profesionálně.

Koberce v mateřské škole. Přítlakové strojní čištění kotoučem Praha 3

O koberce, které máme v naší mateřské školce, se vždy starala naše paní uklízečka. Ale i přes veškerou její snahu se jí nepodařilo z koberce dostat všechny skvrny od barev, které děti používají ke kreslení, navíc byly na koberci i další skvrny jako od občas spadlého jídla a podobně.

848825 - cream carpet with light

Koberce začaly působit hodně zašle a museli jsme vyhledat pomoc profesionální firmy na čištění koberců, protože na takových kobercích přece nemohou chodit děti každý den. Jednou po práci jsem proto sedla k počítači a hledala nějakou dobrou úklidovou firmu, aby když už do toho investujeme, to nebyly nakonec jen zbytečně vyhozené peníze.

Nakonec na doporučení od všech možných lidí a fór na internetu jsme se rozhodli pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odborné čištění koberců Praha 3, která nabízí strojové čištění koberců kotoučovým strojem a navíc používají i ekologickou chemii, která je vhodná práce i pro místa, kde se často vyskytují děti.

Důležité pro nás také bylo, aby čištění koberců proběhlo o víkendu, což málo která z jiných firem byla ochotna provést. Firma A SERVIS LIPKA nám naopak velmi ochotně vyšla vstříc v daném termínu a díky jejich práci se koberce ve třídách znovu rozzářily čistotou, provoněly a v neposlední řadě i vydezinfikovaly. Všechny skvrny od barev jsou z koberců pryč.

Výsledek takto vyčištěných koberců potěšil nejen nás, ale i naši uklízečku, která už tak nebude mít tolik práce. Jelikož jsme s nimi byli velice spokojení, přidáváme naši pozitivní zkušenost mezi ostatní kladné recenze na internet a přidáváme se tak k řadě spokojených zákazníků.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno