Minimálně jednou za rok si nechávám profesionálně vyčistit koberce. Je to velmi důležité, protože pouhé vysátí koberce nestačí. Obyčejný vysavač vás roztočů a bakterií nezbaví. Vyzkoušela jsem spoustu firem, které se čištěním koberců zabývají, ale všechny mě zklamaly.

Používaly totiž zastaralé a nefunkční metody čištění. Hlavně metoda extrakční je podle mého názoru naprostý zabiják koberců. Už jsem si myslela, že díky těmto pochybným metodám budu muset koberce vyhodit a koupit nové, jenže pak jsem od kolegyně dostala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců rotací Praha 9.

Tato firma čistí koberce spolehlivou a účinnou strojovou metodou. Navíc používá i dezinfekční chemii. Stačí zavolat na centrálu, říct, jak je koberec velký a domluvit si termín čištění. Pracovníci firmy A SERVIS jsou flexibilní a nevadí jim čištění třeba i ve večerních hodinách. Vždy přijedou přesně na čas a hned se pustí do práce.

Namíchají chemii, aplikují ji na koberec a nechají chvíli působit. Během této chvíle chemie zničí všechny bakterie a roztoče. Poté koberec důkladně kartáčují kotoučovým strojem, který chemii mění na pěnu a vytahuje všechny nečistoty na povrch koberce. Nakonec koberec vysají velmi výkonným vysavačem, takže je na omak téměř suchý.

Vždy je krásně čistý, provzdušněný a chemie provoní celý byt. Pracovníci firmy A SERVIS se chovají velmi slušně a jsou přátelští. Práce jim jde vždy od ruky. Koberce ve výsledku vždy vypadají jako právě koupené a to ty moje jsou staré už víc jak deset let. Na tuto firmu nedám dopustit. Pokud i vy chcete mít hloubkově vyčištěné a vydezinfikované koberce, nyní už víte, koho kontaktovat.

Mytí výloh, čištění oken, nano impregnace fasád Praha 9

Vlastním papírnictví, kde můžete nakoupit veškeré potřeby do kanceláří, škol, školek, ale třeba i do domácnosti. Myslím, že každý potřebuje mít i doma nějaké to lepidlo, nůžky, pastelky, tužky, propisky, papíry, bločky, bloky atd. Jelikož jsem ráda, když ke mně chodí lidé nakupovat, snažím se udržovat čisté i výlohy a nejen obchod jako takový. Bohužel jsem doposud neměla štěstí na firmu na mytí oken a výloh, protože výsledek nikdy nebyl perfektní.

17022926 - human hand washing window in nice summer day

Rozhodla jsem se tentokrát, že si dám záležet a najdu opravdu tu pravou firmu, u které už zůstanu. Najela jsem tedy na internet a hledala nějakou vhodnou úklidovou firmu na mytí oken a výloh. Nabídlo mi to několik firem, z nichž jsem mohla vybírat. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, čištění oken, fasád Praha 9, jenž nabízí mytí oken, výloh a leštění skel na sucho. Zaujala mě ta metoda leštění na sucho, řekla jsem si, vyzkouším to. Navíc mají hodně spokojených zákazníků a kladných ohodnocení.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí na víkend a neměli s tím nejmenší problém. V dohodnutou dobu dorazili pracovníci firmy a nejdříve si prohlédli obchod, aby věděli, kolik výloh budou umývat. Omyli všechny rámy a parapety a poté i skla kvalitními prostředky. Setřeli je stěrkou s kvalitní gumou a po důkladném proschnutí je začali leštit na sucho čistou 100% bavlněnou plenou.

Zeptala jsem se, proč leští na sucho a bylo mi řečeno, že právě leštící prostředky způsobují šmouhy a viditelné tahy po leštění na sklech, poněvadž na nich později ulpívá nečistota a pyl. Netušila jsem, právě leštící prostředky ještě víc škodí, než když se nepoužívají vůbec.

Musím říct, zvolila jsem správnou firmu a jsem tentokrát opravdu spokojená. Výlohy jsou krásně umyté a lesknou se jedna báseň. Celý obchod vypadá díky čistým výlohám naprosto luxusně. Do budoucna určitě využiji opět služeb firmy A SERVIS a tímto jí děkuji za jejich skvěle odvedenou práci. Jejich služby doporučuji všem.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno