Cesta „Bílého medvěda“ k nám

V zemích Asie a Oceánie vyvinuli masážní formy již před mnoho tisíci lety. Některé formy klasické masáže si pomalu razí cestu i k nám. Jsou to thajská masáž, japonské Shiatsu, čínská tlaková masáž TSUBAME, nebo exotická masáž LomiLomi a erotická masáž.

Jedno z efektivních metod působení masáží na organismus člověka, je hloubková masáž nohama. Původně byla prováděna budhistickými mnichy a je přidružená k tradiční čínské medicíně. Její staroslovanská varianta “Bílý medvěd” k nám už také našla cestu. Je to kombinace “venkovského stylu” thajské masáže a masáže “barefoot” shiatsu, tedy masáže nohou tlakem.

 

Hloubková masáž nohama

Masér u masáže nohama rytmicky přenáší váhu svého těla na jednotlivé oblasti body a zóny vašeho těla. Specialista na masáže nohama využívá svou váhu na stlačování a uvolňování svalů na celém těle. Správné použití technik masáže poskytuje hluboké uvolnění. V případě, že masáž skloubíte s erotickou masáží, z masáže pak budete odcházet s pocitem lehkosti a celkového omlazení.

 

Erotická masáž nohama

Můžete vyzkoušet také erotickou masáž nohama. Je to speciální erotická masáž penisu nohama, přičemž masérka vám začne nejprve masírovat stehna, erotogenní zóny a okolí kolem penisu. Masírovat vás bude nohama, chodidly i nárty. Zažijete velmi nevšední zážitek, který ve vás vyvolá nečekanou touhu a velké vzrušení. Rozhodně budete chtít tuto formu masáže přiřadit i ke svým domácím postelovým hrátkám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno