Mobilní aplikace by měla být v první řadě užitečná nebo praktická. Přesto jich velká část vzniká jen za účelem pobavení, nebo občas i z důvodů zcela neznámých. Ve spolupráci s LAMA mobile jsme si pro vás připravili pár vydařených kousků.

 

Bubble Wrap

Aplikace je určena pro ty, kdo mají v oblibě bublinkové fólie. Na displeji se vám zobrazují bublinky, které po dotyku vyluzují onen uspokojující zvuk. Případně můžete v bublinkování soutěžit; telefon vám odpočítá 60 sekund, za které musíte rozmačkat co největší množství. Praktická stránka aplikace spočívá jako v pomůcce k odbourávání stresu. Bubble Wrap je zdarma ke stažení.

 

Android Lightsaber

Jedná se o jednu z mnoha aplikací s oblíbenou tematikou Star Wars, které zahrnují nahrané typické zvuky Hvězdných válek, programy na úpravu fotografií, které vám ke každému obrázku „přidělají“ světelný meč, tematické hry aj. Sami výrobci Android Ligtsaber svůj produkt popisují jako „Nejlepší světelný meč na trhu“. Ale co aplikace přesně dělá? Pokud ji zapnete a telefonem máváte ve vzduchu, display se rozzáří a začne vydávat zvuky souboje. Nic víc, nic míň.

 

Bleep Button

Toto „píp tlačítko“ vydává onen klasický televizní zvuk, kterým se zakrývají sprostá slova. Můžete ho zakomponovat do vlastní řeči nebo vypípávat své známé. Aplikace na chvíli pobaví, ale další využití asi nenajdete.

 

Useless apps

Asi nejvtipnější aplikace, na kterou jsme narazili. Jde o výběr těch nejhorších a nejzbytečnějších aplikací, mezi které patří například „Ochočte si vlastní kámen“, „Vypočítejte si pravděpodobnost, že dnes přijde apokalypsa“ a „Vlastněte tiskárnu na výrobu elektronických peněz“.

 

Fan Cooler

A na závěr skutečně nepochopitelná aplikace Větrák. Jedná se o animaci točícího se větráku, který i věrohodně hučí, ale jinak nedělá nic!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno