Pokud se podíváme na jakéhokoliv majitele zahrady nebo opravdu maličké zahrádky, určitě na ní nalezneme zahradní nábytek. Teď nezáleží na tom, jestli se jedná o kvalitní ratanový nábytek nebo cenově dostupnější nábytek z obyčejného plastového materiálu. Touha vlastnit alespoň kousek poklidné oázy, vytvořit si na svém pozemku malé místo k relaxaci nebo k posezení s přáteli je všudypřítomná. Asi se tedy shodneme, že zahradní nábytek je doslova nepostradatelnou součástí venkovního odpočinku na svém pozemku. Ještě před tím, než se rozhodnete do této oblasti investovat, zaměřte se trochu pečlivěji na výsledný výběr. Na trhu se nachází hned několik typově odlišného nábytku v nejrůznějších velikostech a variantách.

 9907-zahradni-podnozka-lounge-lake-russel

Zahradní nábytek podle velikosti pozemku

Každý klient má své individuální požadavky a podle nich volí mezi jednotlivými druhy zahradního nábytku. Někdo dá přednost skládacímu a ti další odlehčenému. Skládací zahradní nábytek ocení především majitelé menších zahrádek a balkónů, kde je každý metr důležitou komoditou.

O váhově lehčí a jednoduší sestavy projeví zase zájem všichni ti, co plánují zahradní nábytek na zimu sklízet. Pro náročnější uživatele, kteří na své zahradě plánují pravidelné dýchánky s přáteli, oslavy a grilovačky v početnějším zastoupení, se na trhu nachází zahradní nábytek robustnější konstrukce.

 9909-zahradni-podnozka-lounge-lake-russel

Zahradní nábytek z masivu

Zahradní nábytek z masivu vytvořený výhradně z tuzemských dřevin je mezi uživateli stále populárnější, i když jsou exotické dřeviny stále vyhledávanější. Robustní nábytek z českého dřeva však mnohem lépe zapadne do designu a stylu vaší chalupy či chaty.

Masivní nábytek má několik předností. Především je oblíbený pro svou dlouhověkost bez jakýchkoliv známek únavy materiálu. Vedle elegantního vzhledu nesmíme opomenout na opravdu vysoce stabilní konstrukci.

9828-zahradni-lavice-lounge-lake-russel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno