Dávno odzvonilo dobám, kdy bylo na dveře v interiéru hleděno jako na povinnou, leč nijak zvlášť důležitou součástí bydlení, jejímuž výběru mnoho lidí nevěnovalo moc pozornosti. Dnes jsou interiérové dveře nepostradatelným puzzlíkem do celkového pojetí interiéru, kdy společně s výmalbou, podlahovou krytinou, nábytkem a dalšími prvky tvoří harmonický celek. Uvažujete-li o jejich výměně či snad nově zařizujete váš domov, věnujte jejich výběru dostatek času, protože jedině tak nešlápnete vedle. Nevíte si rady s výběrem? Pak si nechte poradit naším článkem!

 

Interiérové dveře – prosklené či plné?

V první řadě je třeba zamyslet se nad tím, jaké dveře vlastně chcete. V tomto ohledu vám může hodně pomoci samotné pojetí místnosti, do které dveře pořizujete. Interiérové dveře jsou k dostání v mnoha přitažlivých provedeních lišící se od sebe nejen barvou či materiálem, ale i přítomností či naopak absencí skla. Prosklené dveře či takové, které mají alespoň kousek skla, jsou poslední dobou žádaným zbožím, neboť interiéru propůjčují elegantní vzhled.

 

Doleva či doprava?

Dalším důležitým bodem je skutečnost, zda potřebujete dveře levé nebo pravé. Nejste-li si jistí nebo se ještě před nákupem nechcete splést, udělejte si v této otázce jasno. Jednoduchý způsob slibující jasný výsledek je postavit se ke dveřím tak, aby se daly otevírat směrem k vám. Pak se jen podívejte, k jaké ruce máte panty a máte jasno, jaké dveře potřebujete.

 

Připlatit si za kvalitu se rozhodně vyplatí!

Uvědomte si, že nákup interiérových dveří není investice na jednu sezonu, ba naopak vás tohle rozhodnutí bude doprovázet dlouhá léta. Z tohoto důvodu je určitě na místě připlatit si nějakou tu korunu navíc. Nemusíte se bát, že by vás pořízení interiérových dveří stála nekřesťanské peníze – když víte, na koho se v tomto ohledu obrátit, můžete se spolehnout nejen na kvalitu, ale i rozmanitý výběr a pečlivé provedení za přátelskou cenu. Nabídka dveří, kterou pro vás připravila vekra.cz, nadchne i toho nejnáročnějšího z vás a jistě si mezi pestrým sortimentem dokážete vybrat i vy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno