Obzvlášť nastávající manželka si nedovolí podcenit ani ten nejmenší detail, a to se týká nejen organizace celé veselky, ale především jejího vzhledu. Jak se proměnit v okouzlující bytost a vypadat, jako byste právě sestoupila z pařížského módního mola?

 

Svěřte se odborníkům

Předně je třeba říct, že každá nevěsta může být krásná, stačí jen vědět, jak na to. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám poradí, co vám bude slušet. Důležitou úlohu hraje svatební líčení, které by mělo být jemné, přirozené, ale zároveň dostatečně výrazné, aby vypadalo dobře i na fotografiích. Vydržet bez chybičky musí celý svatební den, který je emočně hodně vypjatý – slzám štěstí a dojetí se často nejde ubránit.

 

Vlasy – koruna krásy

Dalším výrazným prvkem vaší vizáže, který nikomu neunikne, je účes. Právě ten totiž dotváří vaši celkovou image. Korespondovat by měl se stylem vašich svatebních šatů, zohlednit je třeba tvar obličeje, ale také kvalitu i střih vlasů. Délka už dnes nehraje příliš velkou roli, prodlužování vlasů se totiž stalo naprosto běžnou záležitostí. Do výsledného účesu pak lze zakomponovat živé či umělé květiny, nejrůznější sponky nebo ozdoby. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

 

Šaty dělají nevěstu

Asi se všichni shodneme na tom, že tím hlavním, co upoutá naši pozornost nejdříve, jsou svatební šaty. Na jejich výběr se každá nevěsta těší nejvíce a návštěvu svatebních salonů si vyloženě užívá. A to i přesto, že nepřeberné množství střihů, stylů, provedení, materiálů i barev dává tušit, že o jednoduchý úkol se jednat určitě nebude. Na pomoc si k ruce vezměte poradkyni, která vám rozhodování ulehčí a poskytne objektivní a nezaujatý pohled.

 

Důležité detaily

Na závěr už jen zbývá doladit svatební doplňky, jako jsou závoje, bižuterie či náhrdelníky, ať harmonický dojem nic nepokazí. Pak už se jen uvolněte a užívejte si váš velký den. A když něco neklapne tak, jak jste si představovala? Nevadí, zbytečně se tím nestresujte, nemusí býtvšechno dokonalé. Hlavní je, abyste po vašem boku měla muže, který vás miluje a chce s vámi strávit zbytek života.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno