Proč si jej pořizovat?

Mobilní dům je ideální pro jednotlivce nebo pro páry, kteří chtějí těžit z výhod mobilních domů. Avšak poslední dobou se objevuje trend přidávat k těmto domům i prvky klasických rodinných staveb. Díky nim se stávají plnohodnotnými domovy pro všechny své obyvatele. K těmto stavbám lze připojovat i další moduly, čímž lze pochopitelně zvětšit užitnou plochu a celkově prostor pro obývání této stavby.

Z čeho je tento dům vyroben?

Většina moderních mobilních domů je situována jako dřevostavba, tudíž je vyrobena převážně ze dřeva. Jedná se o velice kvalitní materiál, který je pečlivě vybírán a zpracováván pouze odborníky. Uvnitř se nachází množství příček, jež lze spolu s celým dispozičním uspořádáním upravit dle přání konkrétního zákazníka. I když tedy narazíte na dva zvenku shodné domy, je velice pravděpodobné, že uvnitř budou diametrálně odlišné. Každému totiž vyhovuje jiný způsob bydlení.

 

Jaké jsou jeho výhody?

Asi největší výhodou je dostupnost tohoto bydlení. Mobilní domy jsou vcelku levné, a pokud budete mít štěstí, budou vám velice rychle dodány. Navíc jsou ihned připraveny k zabydlení, takže nemusíte zdlouhavě řešit zabydlování. Dům je navíc energeticky úsporný a je vyroben z recyklovatelných materiálů, tudíž je velice šetrný k životnímu prostředí. Díky sedlové střeše a skvělé izolaci můžete takovou dřevostavbu bez problémů obývat celý rok.
Pokud sháníte dostupné bydlení a disponujete vlastním pozemkem, určitě se poohlédněte po mobilních domech. Jistě mezi nimi najdete jeden, který se vám zalíbí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno