Proč si jej pořizovat?

Mobilní dům je ideální pro jednotlivce nebo pro páry, kteří chtějí těžit z výhod mobilních domů. Avšak poslední dobou se objevuje trend přidávat k těmto domům i prvky klasických rodinných staveb. Díky nim se stávají plnohodnotnými domovy pro všechny své obyvatele. K těmto stavbám lze připojovat i další moduly, čímž lze pochopitelně zvětšit užitnou plochu a celkově prostor pro obývání této stavby.

Z čeho je tento dům vyroben?

Většina moderních mobilních domů je situována jako dřevostavba, tudíž je vyrobena převážně ze dřeva. Jedná se o velice kvalitní materiál, který je pečlivě vybírán a zpracováván pouze odborníky. Uvnitř se nachází množství příček, jež lze spolu s celým dispozičním uspořádáním upravit dle přání konkrétního zákazníka. I když tedy narazíte na dva zvenku shodné domy, je velice pravděpodobné, že uvnitř budou diametrálně odlišné. Každému totiž vyhovuje jiný způsob bydlení.

 

Jaké jsou jeho výhody?

Asi největší výhodou je dostupnost tohoto bydlení. Mobilní domy jsou vcelku levné, a pokud budete mít štěstí, budou vám velice rychle dodány. Navíc jsou ihned připraveny k zabydlení, takže nemusíte zdlouhavě řešit zabydlování. Dům je navíc energeticky úsporný a je vyroben z recyklovatelných materiálů, tudíž je velice šetrný k životnímu prostředí. Díky sedlové střeše a skvělé izolaci můžete takovou dřevostavbu bez problémů obývat celý rok.
Pokud sháníte dostupné bydlení a disponujete vlastním pozemkem, určitě se poohlédněte po mobilních domech. Jistě mezi nimi najdete jeden, který se vám zalíbí.

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak to ten můj teda moc dobře ví co s penězi, až mně to někdy štve protože já si pak nic nemohu dopřát. Tak on si fakt každé dva měsíce kupuje nové disky na kola. Mně to trápí, nebt jsme místo toho mohli jet někam na prodloužený víkned jako normální páry.

  2. Tak to by mě teda zajímalo jak by se udělal výsledný návrh zahrady u takového domu který je velký pouze tak jako je postavený sám o sobě. Nevím jak někdo vůbec chce bydlet v ruině, která je menší než náš celý obývací pokoj. Jsem zvyklá na určitý standard..

  3. Kdybyste nevěděli co s penězi, tak běžte do obchodu kde se prodává pánská peněženka a kupte svému manželovi nebo příteli nový obalový materiál na peníze. Víte, oni chlapi často nosí jednu peněženku i několik let a není jim to vůbec blbé. Sami ji budou mít až do té doby než se jim rozpadne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno