Patříte mezi ženy, které špatně snáší období menstruace? Trápí vás bolesti, nadměrné krvácení, křeče a třeba i nadýmání? Máte problémy s nepravidelným cyklem? Procházíte menopauzou a hledáte cestu, jak její projevy mírnit? Zajímejte se o nový přípravek Mensicol, který nabízí přírodní sílu.

 

Blahodárná síla přírodních látek

Mensicol je název nového doplňku stravy, který nedávno uvedla na trh česká společnost Maxivitalis s.r.o. Tato společnost se při výrobě produktů řídí heslem: „Vše potřebné naleznete v přírodě“. Právě to je i pro vás stěžejní. Je třeba si uvědomit, že lidské tělo mnohem příznivěji přijímá přírodní látky a bere si z nich jejich sílu. Chemické látky naopak organismus zahlcují.

 

Mensicol nabízí 2 prospěšné přírodní látky

Obsah přípravku byl vyvinut tak, aby byl maximálně podřízen ženskému organismu. Obsahuje 2 pro ženský organismus prospěšné látky. Je to inulín a výtažek z Vitex agnus castus. Inulín je ve vodě rozpustná vláknina, která se nejčastěji získává z kořeně čekanky. Jedná se o přírodní prebiotikum, které pozitivně působí zejména na činnost střev. Podporuje rovnováhu střevní mikroflóry a prospívá přirozenému vylučování. Inulín má také antioxidační a protizánětlivé účinky.

Vitex agnus castus je latiský název pro bylinu drmek obecný. Její pozitivní účinky na ženské pohlavní orgány jsou známy již po staletí. Důležitou složkou drmku jsou flavonoidy. Tyto látky se chovají podobně jako ženské hormony.

 

Pro menstruační komfort

Doplněk stravy Mensicol je doporučován ženám, které trápí bolestivá menstruace. Dále ženám, které bojují se silným krvácením či s nepravidelnou menstruací. Určen je také pro dámy vyššího věku, které se potýkají s problémy spojenými s klimakteriem. Mensicol je tu pro jejich menstruační komfort.

Stačí užívat 2 tablety denně. Je třeba vědět, že přípravek neobsahuje cukr, lepek, konzervační látky a barviva. V jednom balení je 90 tablet. Není vhodný jen pro těhotné nebo kojící ženy. Než ale začnete Mensicol užívat, poraďte se s vaším lékárníkem nebo lékařem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno