Dobrý den, na jaře jsme si nechali vyčistit koberce od firmy, která na svých webových stránkách nabízela kvalitní čištění koberců tzv. extrakční metodu, kterou garantovala za nejefektivnější, jak koberce výborně udržovat a jak se spolehlivě zbavit hloubkových nečistot z koberce. Kdo vyzkoušel zmiňované čištění koberců, jistě mi dá za pravdu. Naše koberce byly touto firmou vyčištěny tak, že byly samý flek a silně znečištěné místa u dveří byly stále zašlé.

Už jsem začal uvažovat nad tím, že koberce vyhodím a budeme muset investovat do nových. Byl jsem doslova vytočen, jak může nějaká firma garantovat kvalitní čištění koberců a mít takové výsledky. Sháněl jsem rady a informace o čištění koberců na internetu a přečetl si některé diskuze lidí, kteří si nechali čistit koberce u firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Na tuto firmu bylo mnoho doporučení a její zákazníci jsou s její prací velmi spokojeni.

S firmou jsem se spojil a vylíčil jim problém, který s koberci mám. Doporučovali metodu strojové čištění koberců kotoučovým strojem spolu s profesionální účinnou chemií, která je sice o něco dražší, než je extrakční čištění, ale mají s ní velmi dobré zkušenosti.

Firmu jsem pozval na obhlídku našich koberců, aby zhodnotili jejich stav a řekli mi, jestli je dokážou vyčistit. K mému překvapení řekli, že pro jejich metodu strojového čištění kotoučovým strojem to bude hračka a hned druhý den přijeli koberce vyčistit.

Zaměstnanci firmy pracovali velmi zručně a hlavně po jejich vykonané práci byly naše koberce perfektně čisté a v místech dveří, kde byl velmi sešlapaný, se výborně načesal a pozvedl vlas koberce. Jsem velmi spokojen s jejich provedenou prací.

Velká výhoda dnešní doby, ohlasy zákazníků na služby na netu

 White shaggy carpet on brown wooden floor

Spolu s manželkou jsme se dohodli, že necháme vyčistit koberec, který už po pár letech používání volal o pomoc. Před nedávnem jsme si navíc pořídili pejska, který sem zatahuje nečistoty z venčí a tak je koberec velmi silně znečištěn. Určitě mi záleželo na technice, kterou firmy používají, takže jsem hledal na internetu kvality různých čistících technik a nejlépe vyšla strojová technika, která je v dnešní době nejlepší.

Po zadání do vyhledavače mi pod strojovým čištěním koberců vyjel kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Nečekal jsem na nic a pustil se do objednávky jejich služeb čištění koberců. Do týdne dojeli pracovníci v přesný den, který jsem si na centrále domluvil a začali s čištěním našich koberců v domě.

Tyto práce mají řadu nevýhod a jedna z nich je ta, že musím vyklidit celý svůj obývák a ložnici, kde je kupa nábytku, takže doufáte, že se jim vyčištění podaří napoprvé a vy tak nebudete muset znovu hledat jinou firmu a opět stěhovat nábytek.

Díky chemii, kterou používali a jejich stroje ke kartáčování, odstranili všechny nečistoty, které se u nás doma nacházely, takže jsem byl velice rád, že jsem si objednal jejich služby. Nemám strach s nimi spolupracovat i nadále a dalším lidem rád jejich služby doporučím.

8 KOMENTÁŘE

  1. S extraktorem zkušenost nemám, ale mám zkušenost s metodou parní a také nebyla moc dobrá na můj koberec. Vlastně se vůbec nic nestalo a koberec byl stále špinavý. Jediné, co se změnilo, že moje peněženka byla o pár stovek lehčí. Nechtěl jsem, aby se to opakovalo a zkusil jsem tedy dražší variantu, ale strojovou a spoléhal jsem na to, že více peněz více kvality. Samozřejmě toto pravidlo neplatí vždy, ale u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. platí a opravdu se čištění povedlo. Můj koberec je jako nový!

    • My jsme u nás doma měli firmu, která nám čistila koberce právě pomocí extraktoru a velká hrůza. Koberce to kvalitně nevyčistilo a po vyschnutí koberců na nich zůstaly fleky. Prostě jsme nebyli spokojeni. Naštěstí jsme pak narazili na firmu A SERVIS LIPKA, která nám koberce díky kotoučovému stroji zachránila.

  2. Ve škole bylo třeba vyčistit koberce, takže jsme z výběru firem zvolili A SERVIS LIPKA, s.r.o. Není těžké si ji vyhledat na internetu, ale mnohé by mohlo zajímat to, jakou činností se firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá, protože i pro nás to byla jedna „velká neznámá“. S firmou jsme si sjednali termín, který se nám hodil až ve večerních hodinách, to splnili a neměli s tím žádný problém, vlastně to je i jedna z výhod, která nám při volbě firmy nahrávala, protože svoji flexibilitu nabízí přímo na jejich internetových stránkách. Spokojenost se dostavila, protože nejen že termín dodrželi, ale také se jejich přístup byl velmi profesionální. Koberce byly velké rozlohy, takže k nám přijeli 4 pracovníci se dvěma stroji a pracovali ve dvou skupinkách. Kobercům navrátili barvu a hlavně opět mohly reprezentovat prostředí naší školy díky své čistotě. K vyčištění hlavně použili chemii, krásně voňavou chemii, a také zmíněné stroje, těmito stroji koberce kartáčovali a proto dosáhli tak kvalitního výsledku. Věříme, že bez toho stroje by to nešlo. Vysavačem po té odsáli vykartáčované nečistoty a vlhkost. Když jsme ze školy ve večerním čase odcházeli, tak koberce byly stále trochu vlhké, ale upozornili nás, že do rána budou jistojistě suché a nemusíme mít strach. Ráno jsme přišli do krásného čistého prostředí, kde si děti mohly znovu začít hrát bez obav. S firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. mám pouze dobré zkušenosti a ty chci předat dále, protože hodně lidí nemůže najíst spolehlivost a kvalitu vyčištění koberců. Tady ji naleznete!

  3. Extrakční metoda neumí dokonale odstranit silná znečištění a díky této metodě se na mém koberci objevily tmavé fleky. Trochu jsem si říkal, proč do toho ta firma šla, když ví, že to jejich metoda nezvládne, ale to už je jiný příběh. Nicméně profíci z A SERVISu mi zajistili krásné vyčištění koberce a fleky se jim podařilo odstranit. Tato metoda je dražší, ale rozhodně se vyplatí do ní investovat, abyste nedopadli jako já a neplatili pak dvakrát čištění koberců, přičemž jedno je neúčinné. Výsledek chlápků z A SERVISu je nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným.

  4. Když jsem viděla, jak zaměstnanci z A SERVIS LIPKA s sebou táhnou stroj na kartáčování našeho koberce, tak jsem se docela lekla. Bála jsem se, aby nepoškodili náš koberec, který stál hodně peněz, kartáčem. Nikdy jsem ovšem nevyzkoušela služby úklidové firmy, takže to byla moje premiéra. Byla jsem spokojena jak s výsledkem, tak i s celkovým jednáním pracovníků. Čištění koberce dopadlo skvěle a dokonce byl za pár hodin suchý, což jsem opravdu nečekala. Za mě je tato firma opravdu spolehlivá a splní zákazníkovi jakékoliv přání.

  5. Pro svou babičku jsem hledal v září minulého roku firmu, která bude schopná zajistit čištění koberce od zašlé špíny a zápachu. Babička má doma 4 kočky, které občas vyčeše, ale není to žádný zázrak. Koberec má sice jen v jedné místnosti, ale o to je to horší, protože ho už asi 10 let nečistila a výměna koberce nemá kvůli kočkám cenu, protože by byl hned špinavý a plný chlupů. Párkrát zkoušela babička čistit koberec takovým tím domácím vysavačem s vodou, ale nebylo to skoro vůbec účinné a koberec byl pořád celkem škaredý. Hledal jsem proto nějaký lepší přístroj, kterým by si koberec byla schopná vyčistit sama, ale nepředpokládám, že by babička lezla po kolenou a drhla celý koberec, takže jsem přešel k profesionálnější úklidové firmě, která bude schopná koberec vyčistit úplně a hlavně ho zbavit chlupů a zápachu. S firmou A SERVIS LIPKA jsem se domluvil, protože jsem viděl jejich práci u své kamarádky, která si nechala čistit koberce v domě. Hrozně si je chválila a tak jsem se na firmu A SERVIS obrátil i já. Musím před zaměstnanci firmy opravdu smeknout, protože kdyby jste viděli, co dokázali z koberce vyčistit, byli byste stejně nadšení. Všechnu zašlapanou špínu, chlupy a zápach z koberce úplně vyčistili! Nemohl jsem uvěřit svým očím, když jsem druhý den přišel a viděl koberec. Konečně už budou mourovaté kočky na koberci k rozeznání od podlahy… Koberec voněl, byl jako načesaný a původní barva koberce, kterou jsem neviděl několik let, opět ožila. Takže za nás službu čištění koberců Brno rozhodně doporučujeme. Jsme maximálně spokojené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno