Zdravím, vykonávám funkci správce u větší firmy. Mám tedy na starost i dohled na údržbu budovy této firmy. Vedení se rozhodlo, že zainvestuje do vyčištění a opravy venkovní fasády, na které se místy ze severní strany tvořila plíseň. V Praze jsem našel firmu A  SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí odstranění plísní, čištění, dezinfekci fasády a nátěr proti plísním LSG. Domluvili jsme si předběžnou schůzku a poté dospěli k názoru, že tuto firmu využijeme k odstranění plísní a i k vyčištění fasády ze přední strany budovy, kterou provádí tlakovým mytím.

Zaměstnanci firmy A SERVIS nastoupili v dohodnutý termín, spolehlivost je u nich na prvním místě. Postižená místa důkladně zbavili plísní a mechanicky očistili.  Očištěný povrch krásně opravili a zatřeli barvou, která byla v odstínu téměř identická s barvou původní. Měl jsem obavy z toho, že místa ošetřená od plísní budou hodně viditelná a stěna bude flekatá.

Zaměstnanci A SERVISU si předem zajistili správný odstín fasádní barvy, kterou si nechávají namíchat ve speciální firmě. Po jejich odvedené práci nebylo na zdi téměř vůbec poznat, že by byla přetíraná.

 worker at plastering facade work

Po natření nechali do druhého dne zeď proschnout, aby na ni mohli nanést protiplísňový nátěr LSG . Byl jsem ujištěn, že životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100  % dle klimatické námahy 4 až 6 let. V omezené míře bude fungovat do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG je ten nejúčinnější prostředek k ochraně proti plísni. S tímto ochranným nátěrem bude fasáda několik let vypadat zachovale a čistě.

Čelní část domu, která byla velmi znečištěná silničním provozem, vedoucím hned před budovou firmy, vyčistili tlakovým mytím tak, že fasáda působila novým vzhledem. Když vedoucí pracovník, který mi tento úkol zadal, viděl výsledek práce odvedené firmou A SERVIS, zůstal v němém úžasu. Výsledek předčil i jeho očekávání. Pracovníci této firmy jsou velmi spolehliví a pečliví, což se v dnešní době málo vidí. Firma A SERVIS nabízí i řadu úklidových služeb, které jistě v budoucnu také využijeme.

9 KOMENTÁŘE

 1. S firmou A SERVIS jsem velice spokojená. Před půl rokem jsme měli neustále problém s plísní kolem domu. Odstranil nám nevzhlednou plíseň z fasády tak dobře, že fasáda vypadá tak, jako kdyby na ni nikdy plíseň nebyla. Také jsme si nechali aplikovat LSG nátěr proti plísni, po které není ani památky.

 2. Nedávno jsme měli taky problém s plísni na fasádě, ale podařilo se nám ji odstranit. Mám ale strach že se objeví znova. Myslíte, že je lepší využít ochranného nátěru ? Děkuji.

  • Dobrý den,
   pokud se plíseň na fasádě už jednou vyskytla, tak je mnohem pravděpodobnější, že se v budoucnu vyskytne znovu. Tudíž bych určitě preventivně zvolila LSG nátěr.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. S plísní bojujeme už delší dobu a tak bychom chtěli poptat vaši firmu. Zajímá mě, jestli služby zajišťujete v Domašově?

 4. Od té doby, co jsem vyzkoušel odstranění plísní firmou A SERVIS LIPKA se neobjevily a nevrátily, jako to bývalo u Sava a jiných dezinfekcí. Plísně jsou i dosti nebezpečné, takže jsme nechtěli moc čekat a začali jsme rychle jednat. Technologie LSG je opravdu jedinečná a vyzkoušel jsem opravdu vše, ale nic nevydrželo. Toto drží a dokonce sami zaručují, že vám LSG chrání zdraví po dobu 6 let. Jestli to ovšem vydrží opravdu tak dlouho, to zatím nemohu říci, mám jej přibližně rok.

 5. Díky dešti se mi na bílé fasádě domu objevily tmavé fleky, až v pozdější době jsem si všiml, že to je začínající plíseň, která nejen že vypadá neesteticky, ale mohla by se rozšířit až do domu, a to bych nerad. Firma A Servis Lipka nabízí LSG nátěr, kterým dokáží odstranit ošklivé plísně a zajistit to, aby se znovu nevyskytovaly. Na fasádě mám tuto ochranu již několik měsíců a i přes vlhké měsíce se plíseň nevrací, takže to opravdu funguje. Ani cena nebyla nijak výrazně vysoká, aby mě to zruinovalo. Stojí to za to!

 6. Ne, Savo je špatná volba. Ale mnoho lidí nezná ani tuto firmu, ani LSG nátěr, což je škoda. Jenže mě taky nenapadlo se pídit po různých metodách odstranění plísní hned, až po opakovaném odstraňování Savem. LSG nátěr je skvělá věc! Odstraňovači plísní z A SERVISU se postarali o to, aby se plíseň už nevracela, což bylo opravdu účinné a povedlo se jim to! Venkovní fasádu opravili a natřeli namíchanou barvou a uvnitř domu, kde mi plíseň vadila nejvíce, vše vyčistili a také zamalovali. Skvělá práce a i pracovníci, jsem spokojený.

 7. Klasické odstranění plísní u mě doma nepomohlo, použil jsem opakovaně Savo a nejen že zeď ošklivě zežloutla, ale po pár měsících jsem měl plísně v bytě znovu. Jsem na takové věci náchylný a potřeboval jsem velmi rychle jednat, protože takovou věc není radno odkládat. Vyhledával jsem si na internetu jakékoliv možnosti, s kterými lze plísně odstranit, všechny jsou ale natolik „spolehlivé“, že jsem je již nechtěl opakovat. Po té jsem se o tom bavil s kamarádem, ten má známého, který zajišťuje odstranění plísní u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., takže jsem si vyžádal kontakt a domluvil si datum schůzky u mě doma, aby viděli, co plíseň na mých zdech způsobila. Domluva probíhala hladce a navíc příjemně. Po telefonu byl pán na druhé straně velmi ochotný a říkal mi o technologii, kterou používají jako nejspolehlivější novinku, jež mě bude chránit od tohoto ošklivého obyvatele po dobu 6 let. Přijeli se ke mě domů podívat a zjistili jsme, že do domu zatíká, což jsme museli nechat opravit, a po té se domluvili na daný termín odstranění plísní z interiéru. Jelikož budova stále zůstávala mírně provlhlá i po opravě, tak bylo potřeba zajistit vše za pomoci LSG technologie, kterou u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. používají. Vydezinfikovali celý můj byt, aby se nadále neusazovaly poletující mikroorganismy, které škodí zdraví a po té aplikovali LSG nátěr. Ujistili mne, že po nátěru již nebude možný výskyt plísní, protože nátěrem celou stěnu zakonzervují a nebude dál propouštět vlhkost, která vznik plísní podporuje. Záruka až 6 leté ochrany je víc než dostačující pro to, abych tuto službu doporučil i dál. Nejen, že jsem doma neměl hnusný zápach po dezinfekčním Savu, ale také jsem nyní dlouhodobě chráněn. Všechna práce jim netrvala ani extrémně dlouho a bylo vše velmi rychle hotové. Jsou to zkušení matadoři a hlavně se chovali velmi příjemně. Cena v poměru s výkonem a hlavně kvalitou je pro mě ukázka kvalitní firmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno