Na budově naší firmy se během jedné noci objevilo graffiti. Velmi rychle jsem potřeboval zajistit jeho odstranění, než barva uschne a vsákne se hluboko do omítky.

Můj kamarád má s odstraňováním graffiti zkušenosti, protože se mu stal stejný problém jako mně. Našel firmu, která mu odstranění zajistila. Dal mi kontakt na A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou v Brně označil za velice kvalitní. Neváhal jsem, hned jim zavolal na pevnou linku a domluvil se s nimi na odstraňování graffiti. Ještě ten den přijeli pracovníci zajistit odstranění, které ve finále ale nebylo úplně úspěšné. Nebyla to však jejich chyba. Sami na internetu uvádí, že odstraňování graffiti nemusí mít dle druhu fasády vždy 100% úspěšnost.

V tomto případě ale postupovali tak, že na fasádu nově aplikovali fasádní barvu, kterou jsem si nechal namíchat v areálu našeho sídla, kde jsou profesionální míchači barev. Zamalovali fasádu tak, aby to vypadalo co nejlépe, protože bylo jasné, že na předešlou fasádní barvu působilo slunce a barvu zcela změnilo. Nechtěl jsem přemalovávat celou stranu domu, protože přece jen zamalovávat celou fasádu 3. patrového domu není zadarmo.

Práci předvedli moc dobrou. Hlavně se chovali profesionálně a přesně věděli, jak danou situaci vyřešit co nejlépe, nejrychleji a za co nejnižší náklady. Neshledal jsem žádný problém a naopak si této firmy vážím, protože mi ukázali nově variantu antigraffiti ochrany, kterou jsem využil.

S antigraffiti ochranou odstraníte graffiti na 100%

S firmou A SERVIS LIPKA máme již několikaleté zkušenosti v oblasti úklidu a odstraňování graffiti v Brně. Firmu jsme si pro tyto práce vybrali z důvodu kvalitního a rychlého servisu, výborné práci jejich zaměstnanců a jejím mnohaletým zkušenostem na našem českém a také zahraničním trhu.

nettoyage de graffiti

S firmou jsme nikdy neměli žádný problém. Práci byli schopni uskutečnit vždy s výborným výsledkem. Na odstraňování graffiti jsme firmu objednávali už dvakrát.

Pokaždé se jim podařilo graffiti barvu z fasády úplně dostat, ale poprvé to bylo kvůli absenci antigraffiti ochrany AGO, proto jsme se rozhodli při druhém odstraňování ji nechat nanést. Rozdíl v odstraňování graffiti bez ochrany AGO a  s ní byl znatelný. Práce trvala kratší dobu a navíc byla i finančně výhodnější.

Rádi bychom zmínili i práci zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA, která probíhala velmi pečlivě v porovnání s jinými firmami, které jsme měli možnost poznat a pozorovat při  jejich práci. Pokud chcete rychlou a kvalitně provedenou práci, doporučujeme firmu A SERVIS LIPKA na všechny jejich nabízené služby.

39 KOMENTÁŘE

  • Antigraffitová ochrana lze použít na všechny typy ploch včetně plastů. Jediné povrchy, na které se použít nedá jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 1. Měli jsme fasádu připravenou na obarvení, ale někdo se rozhodl sprejem fasádu znetvořit. Zkoušeli jsme to zamalovat novou fasádní barvou, ale do rána fasádní barva ustoupila a graffiti bylo zase na povrchu, jak kdyby ho tam někdo právě nastříkal. V A servisu mi vysvětlili, že to nejde, protože je každá barva z jiného složení. Takže mi graffiti odstranili a po té znovu přemalovali fasádu barvou, která nám zbyla. Jsou profíci, kteří mě v tom nenechali a pomohli mi i se zamalováním. Doporučuji.

 2. Zajistili mi nedávno odstranění graffiti z fasády mé firmy a opravdu se jim to povedlo. Nečekal jsem 100% výsledek, ale díky struktuře fasády se to povedlo na 100%. Opravdu jsem šťastný. I přes to ale, že se to podařilo, jsem si nechal nainstalovat ochranu antigraffitovým nátěrem, který mi nabídli. Když jsem si uvědomil, kde moje firma sídlí, tak jsem radši nátěr nechal nainstalovat. Je pravda, že se sprejeři ještě vrátili, ale firma mi velmi levně graffiti odstranila. Super práce!

 3. Bohužel mám taky zkušenost se sprejery. Naštěstí jsem ale narazil na internetu na tuto firmu a musím uznat, že jsou opravdu borci. Samozřejmě jsem neměl na fasádě antigraffiti nátěr, takže to odstranění nebylo opravdu 100%, ale ihned po odstranění toho co šlo, jsem si tu ochranu nechal nanést. Takže mám alespoň teď lepší pocit, kdyby se to náhodou opakovalo, že jsem chráněný.

 4. Odstraňování graffiti – Firma Vám zajistí ochranu proti grafity pomocí antigraffitového nátěru či nástřiku, která zajistí velmi kvalitní a bezproblémové odstranění grafity. Sprejery velmi brzy omrzí vytvářet grafity na povrchu, ze kterého jsou rychle a kvalitně odstraněny, a tak jdou hledat jiné místo, kde jejich grafiti vydrží déle. U hladkých povrchů antigraffiti nátěr nanášíme zpravidla ve 3 vrstvách. Důležité je podotknout, že jaký stav fasády natřeme antigraffiti nátěrem, takový stav také zafixujeme. Pokud budou na fasádě například fleky, antigraffiti nátěr je ještě více zvýrazní, proto je důležité důkladné očištění povrchu před nanesením antigraffiti ochrany. U více savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffiti nátěru pohybuje v rozmezí 5 až 8 vrstev. Dále provádíme: Úklid kanceláří. Odstranění mastnot z betonové či kamenné zámkové dlažby. Impregnace podlah voskováním – fluatace podlah. Antialergenní čištění koberců. Strojové čištění Marmolea a linolea. Impregnace marmolea vosky PKD. Čištění a desinfekce prostor. Voskování marmolea a linolea – fluatace kvalitním voskem. Antibakteriální desinfekce prostor. Impregnace kamenných podlah a obkladů. Pravidelný úklid objektů a budov. Odstranění graffiti z fasád a stěn budov a objektů. Hloubkové čištění povrchů. Účinná ochrana budov proti grafitům – antigraffitové nátěry povrchů. Zajistíme, aby se na Vši budově grafity již neobjevovali. Aplikujeme Vám jednoduchý a účinný systém prevence pomocí antigraffitových nátěrů a naší servisní činnosti. Hloubková desinfekce povrchů. Úklid po stavbě. Strojové čištění střech. Mytí prosklených hal. Strojové čištění podlah. Strojové čištění dlažby. Mytí, čištění, úklid a impregnace kamenných podlah. Jarní úklid domu. Jednorázový úklid bytu. Úklid kanceláří po oslavě. Úklid po malířích. Antibakteriální desinfekce povrchů. Úklid školy po řemeslnících. Hloubkové čištění podlah. Odstranění a redukce skvrn a fleků z koberců a čistících zón.

 5. Při odstranění graffiti Brno z povrchů, které nemají antigraffiti nátěr, vždy upozorňujeme na to, že výsledek nikdy nebude 100%. Odstranění graffiti Brno se podaří jen částečně. Pokud se jedná o hladký nebo méně strukturovaný povrch může se stát, že při snaze odstranit graffiti bude odstraněna i samotná barva fasády, jelikož odstraňovač nedokáže rozpoznat, co jsou grafity a co už je čistá fasáda. Při práci s graffity na neošetřených plochách postupujeme tak, že po té, co jsou grafity zeslabeny na co největší možnou míru, je proveden nátěr fasádní barvou. Můžeme k tomu využít barvu, kterou má zákazník schovanou od doby, kdy fasádu naposledy natíral, nebo barvu necháme nemíchat ve specializované prodejně. Zde musíme upozornit na to, že se nikdy nepodaří namíchat úplně přesný odstín stávající barvy fasády. V případě, že se použije barva, kterou nám dá zákazník k dispozici, se objevuje stejný problém. I když se jedná o tutéž barvu fasády, tak po čase je jiná než barva, která je nanesena na fasádě. Důsledkem je působení slunce, deště a vzduchu na barvu fasády. Kdyby se přece jen podařilo namíchat stejný odstín, musíme počítat s tím, že po nanesení antigraffiti nátěru bude stejně povrch jiných oproti zbylému. Antigraffiti nátěr je pololesklý a chová se podobně jako lak. Toto ovšem můžeme považovat ža velkou výhodu, protože je zřetelně vidět, že je zde aplikovaný AGN /antigraffitový nátěr fasády Brno/.. Již tento prvek je ochranný a graffitáci jej registrují a zpravidla již toto stačí, aby zde nemalovali své grafity v Brně.

 6. Zakázku na odstranění graffiti Přerov a Kroměříž jsme uskutečnili 5. září 2013. Práci vykonal jeden zaměstnanec naší firmy a trvala 1 hodinu. Při práci s graffiti bylo spotřebováno 5 kusů odstraňovače grafitů ve spreji. Odstranění graffiti absennce anti-graffitové ochrany Přerov a Kroměříž – Grafiti v Přerově a Kroměříži jsme odstraňovali z plochy, která dříve nebyla ošetřena antigraffitovou ochranou. Jednalo se o plochu 6 m2. Na grafity jsme nejprve museli nanést chemii na odstranění graffiti. Tuto chemii jsme nechali chvíli působit a poté pomocí houbičky jsme ji rozetřeli a společně se sprejovou barvou byla smyta za využití vysokotlakého zařízení s vodou. Při zakázce na odstranění graffiti Přerov a Kroměříž jsme tentokrát nenanášeli antigraffitovou ochranu. Podotknout musíme její důležitost vzhledem k zamezení komplikací vyplívající z odstraňování grafitů. Antigraffitová ochrana zaručí dokonalé, bezproblémové a úplně zbavení povrchu fasád, omítek a podobně jakýchkoliv grafitů. Na první pohled je také poznat, na kterém místě je povrch ošetřen antigraffitovou ochranou, jelikož nátěr je pololesklý a chová se jako lak. Tím mohou vandalové přijít na to, že jejich díla na povrchu fasád nebudou mít dlouhodobou životnost a radši se půjdou realizovat na jiné místo. Zakázku jsme zrealizovali podle očekávání a podle přesných technologických postupů. Zákazník neměl k naší provedené práci žádné výhrady a s konečným výsledkem byl velmi spokojený.

 7. Při této zakázce se jednalo o čištění grafitů z obkladů na objektu jedné restaurace v Praze. Tato restaurace se nachází na velmi frekventované křižovatce, kde si graffiťáci takzvaně podávají ruce. Je to místo, kde se potkávají na svých dobrodružných cestách po graffiti výletech a jejich vandalských útocích v Praze. Tato restaurace v minulosti velmi trpěla tím, že se zde ve velkém a hojném počtu objevovalo mnoho graffitů a tagů. Když jsme tuto fasádu a plochu dostali do správy, všechny grafity na restauraci jsme pečlivě odstranili a nanesli antigraffitový nátěr. Po prvním velkém a plošném odstranění graffitů na restauraci, se již dostavili výsledky, protože frekvence přibývání nových graffitů se značně zmenšila. Poté co jsme aplikovali na této restauraci náš antigraffitový program “Budovy bez graffitového znečištění a vandalismu” a téměř ihned jsme odstraňovali všechny grafity a tagy. I nyní musíme konstatovat, že se tento program antigraffitové obrany proti vandalským graffitovým útokům velmi výrazně projevil. Protože jsme okamžitě odstraňovali i sebemenší graffity, zůstala fasáda této restaurace neustále čistá bez graffitů a žádné další se zde již neobjevovali. Nyní i podle této konkrétní zkušenosti můžeme zodpovědně konstatovat, že včasné a rychlé odstraňování graffitů podle našeho programu “Budovy bez graffitového znečištění a vandalismu” přináší pozitivní výsledky. Podle našeho zjištění velký podíl na těchto pozitivních výsledcích má konkrétní naplňování našeho programu. Jestiže pouliční umělec zjistí, že jeho dílo nemá žádnou trvalou platnost a poté co provede graffiti na této restauraci a ono je okamžitě odstraněno, jde se realizovat jinam. Musíme si uvědomit, že i tento většinou ubohý a chudý street-arter také investuje nemalé prostředky na to, aby si zakoupil barvu, spreje či fixy, kterými se tato mladá generace chce nesmyslně zviditelňovat. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializuje na mytí oken, žaluzií a markýz. Na nanoimpregnaci skleněných ploch tzv. nešpinavou úpravou. Hydrofobní impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Nabízíme také služby jako je čištení koberců strojovou metodou, průmyslové čistění podlah a čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů.

 8. Pokud je váš majetek poničen od vandalů nebo se bojíte poničení majetku, který máte nově zakoupen nebo opraven, A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám nabízí služby v podobě odstranění graffiti v Ústí nad Labem a antigraffitová ochrana v Ústí nad Labem. Máme celou řadu zákazníků, kteří se potýkají s tím, že jim sprejeři ničí majetek svými spreji. V dnešní moderní době, se nelze tomuto vandalství vyvarovat jinak, než antigraffitovou ochranou, kterou svým zákazníkům nabízíme za 120,-/m2 v okolí Ústí nad Labem. V případě, že je již nanesena antigraffiti ochrana – v podobě nástřiku nebo nátěru, zajistíme vám tak, že graffiti bude vždy odstraněno se 100% úspěchem. Ze zkušenosti víme, že jsou místa, která sprejerům nejvíce nahrávají – temné uličky, okolí parků, zarostlé ulice, ale také památky a veřejné budovy. Zákazníkovi vždy rádi vysvětlíme, že v případě antigraffiti ochrany, je finanční náročnost nejmenší. Pokud nemá zákazník antigraffiti ochranu, je naše úspěšnost odstranění 60-90%, fasáda tedy není 100% ochráněna a je potom finančně náročné napravit spoušť, kterou napáchali vandalové. Pro aplikaci antigraffiti ochrany je třeba vhodných klimatických podmínek, toto je třeba i při odstranění graffiti – teplota musí být nad 10°C a bezvětří a nesmí pršet. Antigraffiti nátěr je značky Bellinzoni a její životnost je 4 – 6 let. Antigraffiti ochrana nechrání váš majetek jen při náběhu vandalů, ale také před deštěm a nepříznivými podmínkami, které způsobuje počasí. Fasádu takzvaně zakonzervuje a tudíž je její omývání velmi jednoduché. Pokud se na vaši fasádě vyřádí vandalové, stačí nám zavolat a my se s vámi dohodneme na termínu, kdy chcete, abychom provedli odstranění graffiti či tagů. Zpravidla toto odstranění provádíme do 14 dnů od zavolání. Ze zkušeností víme, že pokud vandalové zjistí, že jejich „umění“ na fasádě dlouho nevydrží, tak vyhledávají nový rajón a na vaši budovu se už nevrací. Antigraffiti nátěr je zřetelný a lesklý a tak je může odradit i před samotným nastříkáním malůvek. Fasáda tak zůstane čistá a vandalové, kteří ji dříve považovali za svůj prostor, odejdou malovat jinam a budou hledat nová místa, kde tvořit svůj street-art. Antigraffiti ochrana a odstranění graffiti je jednou z námi nabízených služeb, realizujeme také tyto zakázky – Mytí oken a výloh.

 9. Nesnáším sprejery, už několikrát mi dokázali pěkně zmalovat garáž a já to za nemalé peníze nechával odstraňovat. Využíval jsem službu jiné firmy, ale ta tentokrát nemohla a já si zavolal A SERVIS LIPKA. Graffiti perfektně odstranili a taky mi nabídli antigraffitovou ochranu. Divili se, že mi předešlá firma tuto ochranu nenabídla a jsme si jisti, že jim šlo jen o kšeft. Nyní mi čištění zajišťuje firma A SERVIS LIPKA a já jsem nadmíru spokojen. Vždy když se na mé garáži objeví graffiti, tak díky antigraffitové ochraně vše odstraní velmi levně. Jsem spokojený se spoluprací.

 10. Popsaná společnost se zabývá odstraněním graffiti a nanášením antigraffiti nátěru na vaše fasády. Tyto práce realizujeme na celém území České a Slovenské Republiky, Rakouska a i Německa. Problém v souvislosti s odstranění graffiti je spatřován především v tom, že jejich odstranění je buď jen částečné anebo graffiti nelze odstranit vůbec. Je to tím, že povrch na který byly graffiti nasprejovány, je velmi strukturovaný a barva spreje se ukryla hluboko ve struktuře. Na úspěšnosti odstranění velmi záleží na povrchu, na kterém jsou graffiti nastříkány a také na tom, zda je povrch ošetřen antigraffiti nátěrem či nástřikem. Úspěšnost při odstraňování graffiti, které jsou nastříkány na neošetřené fasádě antigraffiti ochranou, se pohybuje od 60 do 90% a u antigraffiti ochrany je zaručen 100% výsledek odstranění graffiti. Naše firma provádí zpravidla nátěr antigraffiti ochrany u hladkých povrchů 3 – 6 vrstvami a v podobě nástřiku aplikujeme antigraffiti ochranu na nerovné, strukturované či porézní povrchy, kde je nutné použít více vrstev – 6 – 12. Účinnost této ochrany je taková, že pokud se na antigraffiti ochraně objeví graffiti, jednoduše je odstraníme. Stačí nás kontaktovat a podle klimatických podmínek a objemu prací, se dohodneme na termínu odstranění graffiti z vašeho majetku. Graffiti se přes tuto ochranu neprosáknou, tím zaručujeme 100% ochranu povrchu spolu s dokonalým odstraněním. Ochrana povrchu v podobě antigraffiti nátěru či nástřiku a následné rychlé a včasné odstranění graffiti je účinná obrana také proti sprejerům. Uvidí-li, že graffiti na stěně nemají dlouhou životnost, vyhledají si jinou stěnu, kde budou své umění provozovat.

 11. Uvedená realizuje odstranění graffiti za použití velmi kvalitních odstraňovačů a vysokotlakého zařízení. Pokud odstraňujeme graffiti z objektů, kde nebyla antigraffitová ochrana, tak je naše úspěšnost 60 – 90 %, že graffiti odstraníme. U těchto objektů se snažíme zeslabit graffiti na co nejvyšší možnou míru a následně poškozené místo zamalujeme fasádní barvou, kterou necháváme namíchat odborníky. U kamenných fasád přivoláme kameníky, s kterými dlouhodobě spolupracujeme a ty vyřeší opravu. U fasádních barev je ale nesmírně důležité říci, že barva na fasádě propadá znečištění a tak mění svůj odstín a namíchat přesný odstín není téměř možné. Graffiti je vždy důležité odstranit, protože pokud bychom graffiti pouze přemalovali, tak je to zbytečná práce a graffiti se při zasychání fasádní barvy vrací zpět napovrch. To způsobuje rozdílné složení barev spreje a fasádní barvy. Jsou místa, která writterům nahrávají a využívají toho, že se nachází v blízkosti klubů, sportovišť, hospod nebo MHD zastávkách. Proto na těchto místech doporučujeme neprodleně aplikovat antigraffiti ochranu, kterou nanášíme na fasádu ve dvou variantách – antigraffiti nástřik a antigraffiti nátěr. Antigraffiti nástřik aplikujeme na porézní a strukturované povrchy a to v 6 – 12 vrstvách. Antigraffiti nátěr aplikujeme válečkem ve 3 – 6 vrstvách. Pokud vám naše společnost aplikuje antigraffiti ochranu, tak vám zaručujeme následný a velmi levný servis odstranění graffiti. Toto žádná jiná firma nenabízí a mnohdy vám tvrdí, že si graffiti odstraníte sami, ale to není pravda a i při přítomnosti antigraffiti ochrany, je odstranění velmi náročná práce, při které jsou potřeba nejen příslušné odstraňovače, ale také zkušenosti. S nabízeným servisem jsme stále nejlevnější na trhu a aplikaci antigraffiti ochrany realizujeme od 120,-/m2. Samotné odstranění graffiti z nechráněných objektů odstraňujeme od 290,-/m2.

 12. Při této zakázce se jednalo o čištění grafitů z obkladů na objektu jedné restaurace v Praze. Tato restaurace se nachází na velmi frekventované křižovatce, kde si graffiťáci takzvaně podávají ruce. Je to místo, kde se potkávají na svých dobrodružných cestách po graffiti výletech a jejich vandalských útocích v Praze. Tato restaurace v minulosti velmi trpěla tím, že se zde ve velkém a hojném počtu objevovalo mnoho graffitů a tagů. Když jsme tuto fasádu a plochu dostali do správy, všechny grafity na restauraci jsme pečlivě odstranili a nanesli antigraffitový nátěr. Po prvním velkém a plošném odstranění graffitů na restauraci, se již dostavili výsledky, protože frekvence přibývání nových graffitů se značně zmenšila. Poté co jsme aplikovali na této restauraci náš antigraffitový program “Budovy bez graffitového znečištění a vandalismu” a téměř ihned jsme odstraňovali všechny grafity a tagy. I nyní musíme konstatovat, že se tento program antigraffitové obrany proti vandalským graffitovým útokům velmi výrazně projevil. Protože jsme okamžitě odstraňovali i sebemenší graffity, zůstala fasáda této restaurace neustále čistá bez graffitů a žádné další se zde již neobjevovali. Nyní i podle této konkrétní zkušenosti můžeme zodpovědně konstatovat, že včasné a rychlé odstraňování graffitů podle našeho programu “Budovy bez graffitového znečištění a vandalismu” přináší pozitivní výsledky. Podle našeho zjištění velký podíl na těchto pozitivních výsledcích má konkrétní naplňování našeho programu. Jestiže pouliční umělec zjistí, že jeho dílo nemá žádnou trvalou platnost a poté co provede graffiti na této restauraci a ono je okamžitě odstraněno, jde se realizovat jinam. Musíme si uvědomit, že i tento většinou ubohý a chudý street-arter také investuje nemalé prostředky na to, aby si zakoupil barvu, spreje či fixy, kterými se tato mladá generace chce nesmyslně zviditelňovat.

 13. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá odstraněním graffiti z fasády. Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovou impregnací. Antigraffitová ochrana je nejžádanější služba, kterou nabízíme. Tuto ochranu doporučujeme nanést na všechny rizikové objekty. Úplné odstranění graffiti závisí na možnosti odstranit barvící složku použitého prostředku. Materiál čištěného povrchu hraje podstatnou roli při trvanlivosti nápisu. Obecně platí pravidlo, že čím je napadený povrch hrubší, poréznější a měkčí, tím více je ztíženo i čištění napadeného místa. Odstraňování graffitů z povrchů neošetřených impregnací je složitější, ale my dokážeme i toto. Antigraffitová ochrana je nejlepší možnost jak se chránit před vandalismem.
  Jelikož se odstraňováním graffiti zabýváme již několik let, máme zkušenosti a navíc Vám garantujeme funkčnost naší antigraffitové ochrany jako jediná firma v České republice tím, že provádíme kompletní servis. To znamená, že pokud se objeví na objektu ošetřeném AGO sprejerský výtvor, naši profesionální pracovníci přijedou nejpozději do 14 dnů tyto graffiti odstranit a navíc nanesou jednorázový nátěr Bellinzoni, který doplní ztenčenou vrstvu. Takto upravený povrch Vám vydrží dalších 4-6 let.
  Naše firma čistí všechny druhy povrchů např. cihla, keramika, beton, pískovec, vápenec, žula, hliník, umělý kámen, mramor, břidlice, břízolit, kov atd. Provádíme čištění, tryskání a mytí fasád, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a kopilitových stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů. Čistíme fasády, omítky a pláště budov, tmelíme a drobně opravujeme fasády a omítky, provádíme malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa.

   • Určitě to jde. Antigraffitovou ochranu na garážovýhc vratech máme od A SERVIS LIPKA již dva roky a funguje skvěle. Po roce nám byly vrata posprejovány a firma rychle a efektivně graffiti odstranila bez jakýkoliv zbytků či šmouh. Prostě paráda.

    • Dobrý den, paní Kopečná,
     jsme rádi, že jste s naší firmou spokojená.

     S pozdravem,
     Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  • Firmu můžeme doporučit, spolupráce je zcela bez problémů. Od firmy A SERVIS LIPKA máme anitgraffitový nátěr na fasádě našeho domu. Firma fuguje přesně podle naši dohody a všechny čmáranice umí na 100% odstranit velmi rychle. Náš dům je skoro 2 roky stále čistý a nyní se budeme po šesti letech, kdy máme anitgraffit na fasádě domlouvat na jeho obnovení. Vzhledem k tomu, že firma stále drží cenu 120,- Kč/m2, tak si myslím, že je rozhodnuto, protože z dalších nabídek vyplývá, že jejich cena je stále nejlepší. Pan předseda mi už říkal, že budeme nabídky konzultovat na nejbližší schůzi výboru, ale že A SERVIS zatím nemá konkurenci. Další nabídka se pohybuje na ceně 300,- Kč/m2 při zadání kriterií trvalého antigraffitového nátěru s živostností nejméně 6 let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno