Těhotenství je krásné životní období, které každá žena prožívá velmi intenzivně. V bříšku ženy roste nový život, což patří k vůbec nejkrásnějším pocitům na světě. Celých 9 měsíců je vlastně netrpělivým čekáním na příchod nového života, a to s sebou logicky přináší i řadu otázek a starostí. Pokud jste těhotná a chcete se na příchod vašeho děťátka maximálně připravit, určitě nesmí vaší pozornosti ujít portál happymum.cz. Nabízí všechny potřebné informace a ještě o něco více…

 

Co je happymum.cz?

Název portálu je možné přeložit jako „šťastná maminka“ a fakt je, že svému jménu vůbec nedělá ostudu. Právě naopak – portál se může pochlubit tím, že všem nastávajícím maminkám nabízí vše, co potřebují. Na portálu se nyní nachází hned několik článků, jejichž tématem je průběh těhotenství. Můžete si přečíst články, ve kterých najdete informace o tom, co se právě ve vašem bříšku v danou fázi těhotenství děje. Budete tak vždy v obraze a dokáže svou činnost, stravu i vše ostatní naprosto přizpůsobit potřebám vašeho děťátka. Součástí portálu je Těhotenská kalkulačka, díky které si i vy můžete přesně vypočítat předpokládaný termín porodu.

tehotenske-obleceni-1

Budete šik!

Happymum.cz to nejsou jen cenné rady. Portál funguje i jako e-shop, který nabízí úžasné oblečení pro těhotné. Vybírat je možné z desítek různých modelů. Koupíte zde šaty pro běžné nošení i společenské příležitosti, nechybí ani svatební šaty pro těhulky. Dále můžete vybírat halenky, trička s veselým potiskem a pohodlné tuniky. Velkou část nabídky tvoří i moderní těhotenské kalhoty, kabáty, sukně, legíny i speciální spodní prádlo. Všechny kousky jsou ušity z pohodlných materiálů, abyste se během těhotenství cítila hýčkaná. Potěší i příjemně nízké ceny. Pokud si tedy chcete toto krásné období užít, podívejte se na happymum.cz a budete maximálně spokojená!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno