Vydat se po stopách bájných pohádkových postav či za pokladem neznámého piráta je v dnešní době asi nereálné. Existuje však místo, které ctí všechny zásady přírodně tradičního vzhledu a to v maximálně možném luxusním měřítku. Pronájem chalupy Roubalka poskytuje všem potencionálním zájemcům o bezprostředně originální dovolenou nadstandardně vybavené zázemí pro mimořádně kvalitní odpočinek.

18122010328_large

Roubená chaloupka se nachází v Krkonoších nedaleko známého lyžařského centra Černý dům, takže o zábavu či pohybové aktivity zde nouze opravdu není. Vyměňte na chvíli pohled svého okna do rušných ulic města a vydejte se na dobrodružnou výpravu za poznáním krás panensky čisté přírody.

 

Dovolená v Krkonoších

Pokud jste na tom stejně jako celá řada dalších obyvatel naší krásné vlasti a toužíte po odkrývání nádherných míst zdejších lokalit, dovolená v Krkonoších přesně tou oblastí, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Chalupa s příznačným názvem Roubalka je vybavena moderní vířivkou a venkovním vyhřívaným bazénem.

_mg_0020_large

Interiér a exteriér této netradičně staročeské chalupy je dotáhnut do posledního detailu. Při posezení pod širým nebem vás určitě okouzlí několik kamenných schodů nebo vzdálený horský potok, jehož nářek v podobě neutuchajícího šumu vám bude dělat společnost 24 hodin denně.

_mg_9769_large

Chalupa Roubalka

Jakmile se den odebere na věčný spánek, můžete využít romantického posezení u kachlových kamen a natočit si dokonce tradiční české pivo z dobové pípy. V případě, že máte rádi líbivé tóny klavíru, na nic nečekejte a pohodlně se usaďte za klávesy, které jsou umístěné v lodžii nad roubením. Krkonoše vždy byly překrásnou lokalitou, navštivte jí i vy a udělejte si tu nejhezčí dovolenou za poslední roky.

Navštivte internetové stránky http://www.chalupyroubal.cz/ a zamluvte si svůj termín.

_mg_0098_large

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno