Ženy módu řeší obecně více než muži, ne každá ovšem dbá na to, aby byla oblečená podle posledních trendů. Někdy není čas, jindy peníze. Ono ovšem není až tak drahé oblékat se módně. Stačí využívat slev, nakupovat v různých akcích a také nehromadit doma oblečení, které už nepoužíváte.

Chcete se také oblékat módně, ale připadá vám to jako plýtvání penězi? Máme pro vás tři dobré rady.

Prodejte staré oblečení

Móda se mění, takže co bylo trendy tři roky zpátky, už nemusí být v kurzu nyní. Proč mít takový kousek v šatníku, když tam bude jen zbytečně ležet? Prodejte ho! Šancí je spousta, můžete využít Facebook Marketplace, různé internetové bazary v čele s Sbazarem a Bazošem, případně specializovaný Vinted, kde se prodává jenom oblečení. Uděláte místo ve skříni a získáte nějakou tu korunu na nákup nového.

Využívejte slevové kódy

Proč kupovat zboží za plnou cenu, která je mnohokrát nadhodnocená? Využijte různé slevy a slevové kupóny. Má je spousta obchodů. Módní obuv zajistí Deichmann slevový kupón. Obléknete se třeba na Bibloo či v Zalandu!

Na slevové kupóny obvykle nemusíte čekat, bývají uvolňovány během celého roku. Pokud zrovna žádnou slevu nenabízí váš oblíbený e-shop, neváhejte objevovat jiné. Znáte třeba zmiňované Bibloo? Obchod možná není až tolik známý, ale Bibloo slevy vám ukáží, že tady se nakoupit vyplatí.

Dražší věci nakupujte výhradně ve velkých slevách

Toužíte po botách Dr. Martens, které stojí několik tisíc? Chcete si pořídit drahou zimní bundu za tisíce korun? Přesně tyhle nákupy se vyplatí neuspěchat. Raději si počkejte, načasujte si je třeba na Black Friday či jinou velkou nákupní akci, kdy je dostanete o tisíce korun levněji.

Naučte se nakupovat v módních klubech a outletech

Spousta obchodů má své outlety (třeba Mango) či přímo fashion kluby (například Zalando), v nich nakoupíte za mnohem lepší ceny. Zalando lounge slevy nabízí každý den. Denně tam najdete nabídku na nějakou prémiovou značku s významnou slevou. Stačí si jen počkat a pravidelně lovit módní oblečení i obuv za dobré ceny.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno