Všechny ženy plnoštíhlých tvarů mají stejný problém. Obchodníci v kamenných řetězcích na ně příliš nemyslí, proto jen stěží seženou takové oblečení, ve kterém by se cítily elegantně a žensky. A když už nějaký dobře padnoucí kousek objeví, nosí ho až téměř do roztrhání. Patříte i vy mezi boubelky, baculky či moletky, pro které je doplňování šatníků noční můrou? Pak máme pro vás skvělý tip.

 

Úchvatná móda z českých luhů a hájů

Určitě jste už zaregistrovaly, že postava slovanských žen v mnohém liší od zbytku Evropy. Proto vám plnoštíhlá móda z Anglie či Francie nemusí přinést vždycky to, co od ní očekáváte. Dejte raději přednost českým švadlenám, které mají naše národní míry „v oku.“

Česká elegantní móda Modestia s.r.o. přináší širokou kolekci oblečení pro všechny příležitosti. Pohodlná a vkusná móda pro plnoštíhlé do města, pro volné chvíle i pro budoucí maminky se vyznačuje promyšlenými střihy, které zdůrazňují linii pasu a zároveň zakrývají některé nedostatky. V dobře padnoucím oblečení budete vždycky vypadat sexy, ať už je jakékoli velikosti.

jasmina-saty[1]

 

Šaty sluší každé ženě

Šaty zdůrazňují tvary ženské postavy nejlépe a určitě se jich nemusíte vzdávat jen proto, že se zrovna necítíte jako modelka. Zima přeje společenským akcím a večírkům, ale na stránkách www.modestia.cz najdete i mnoho modelů určených pro běžné nošení. Buďte dámou v každé situaci!

Nakupování v tomto moderním e-shopu si rozhodně užijete. Vaše oči potěší nápadité barvy vzory a díky pohodlnému vyhledávání velikostí v každé kategorii přejdete nepříjemnému zklamání v okamžiku, kdy budou u některého kousku vaše míry vyprodané. Každá kolekce oblečení vás potěší svým pečlivým zpracováním a kvalitními materiály, které se snadno udržují. Modely oblečení pro plnoštíhlé jsou foceny na skutečných ženách, snadno se tedy uděláte představu, jak budete ve vysněném kousku oblečení vypadat vy. U nákupu nad 1500 dostanete navíc jako bonus dopravu po celé ČR zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno