Rozkládací postel již dávno není synonymem pro provizorní řešení nedostatku místa v malých bytech.  Naopak se stává současným trendem a mnohdy i ozdobou interiéru. Sofistikovaný systém rozkládacích postelí dokáže skloubit do jednoho sedačku, lůžko i úložné prostory. Své využití najde nejen v menších prostorech, ale i v hostinských či dětských pokojích. Díky široké nabídce různých designů snadno zapadne i do rustikálního stylu Vaší chalupy.

Trio_modré

Základem je kvalitní funkčnost celého lůžka. Samotný rám a rozkládací mechanismus musí být konstruován tak, aby počítal s každodenní manipulací, a matrace by měla poskytnout komfortní sezení i ležení a správnou oporu pro záda.

 

Na výběr je více variant matrací, od jednodušších na příležitostné spaní až po ty nejkvalitnější určené pro spaní trvalé. Matrace by měla ve složeném stavu nabízet anatomicky optimální sezení včetně pohodlného opření, čemuž napomáhá skosený řez opěráku. Díky němu je po rozložení matrace dokonale rovná, bez mezer, a poskytuje příjemné ležení i spánek.

K atraktivnímu vzhledu celé sedačky přispívá i velký výběr různobarevných designových čalounění. Na své si přijdou vyznavači střízlivějších motivů, kteří dají přednost například jednobarevným látkám, stejně jako milovníci odvážnějších vzorovaných provedení. Mimo barvy, si můžete vybírat také mezi různými materiály. V nabídce jsou jak látky hladké, tak plastické, ale i s vyšším chlupem, který zachytí případné nečistoty a nenechá je proniknout na látku. Čalounění proto volte nejen podle barvy, ale i s přihlédnutím k prostředí, kterému bude postel vystavena.

kreslo_80cm_cervene_ořez

Také rámy postelí nabízejí velký výběr barevných provedení, a rozhodnout se můžete jak pro masiv tak imitaci dřeva zvanou lamino.

Nejběžnějším rozměrem klasického dvoulůžka je 180 x 200 cm. Stejně velkou plochu nabízí i lůžko rozkládací, které má ale tu výhodu, že jej během pár vteřin můžete změnit v poloviční sedačku. V nabídce jsou ale i lůžka užší – 160 nebo 140 cm. A pokud i to je stále moc, pořídit se dá i rozkládací křeslo s lehací plochou 80 x 200 cm.

 

JMP Studio zdravého spaní

www.loznice.cz

 

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno