Výšivky zažívají v poslední době neuvěřitelný boom, stávají se čím dál oblíbenější a díky pestrým možnostem i vyhledávanější. Představují šikovnou a zajímavou ozdobu vašeho oblečení a velmi snadno dokážou změnit jeho charakter. Díky vlastnoruční výšivce dáváte svému okolí najevo nejen váš styl či soudržnost s nějakou skupinou – zájmové kroužky, sportovní kluby, ale zároveň svému oblečení dáváte úplně novou tvář. Hodí se na košile, čepice, trička či mikiny, ale i na ručníky, povlečení či utěrky. Možností je zkrátka opravdu celá řada, stačí si jen vybrat. Pokud se vám líbí představa, že vzhledu vašeho oblečení či domácích potřeb dáte úplně nový rozměr, neváhejte a jeden vyšívací stroj si pořiďte. A víte vůbec, jaké máte možnosti?

 

Vyšívací stroj – váš věrný pomocník!7156

 

Hned zkraje je třeba si uvědomit, že vyšívací stroje nejsou šicí stroje, ačkoli si tyto dva pojmy většina lidí s oblibou plete a vzájemně je zaměňuje. Vyšívací stroj funguje na úplně jiné bázi. A jak si vyšívací stroj vybrat? Pokud je vaším primárním kritériem cena, nebo pokud s vyšívacími stroji teprve začínáte, sáhněte po Brother NV 90. Je k dostání v příjemné cenové relaci a nabízí vám velmi snadné ovládání, celou řadu zajímavých programů či možnost připojení k počítači pomocí USB kabelu. Naopak vyšívací stroj Bernette Deco 340 je šikovným speciálem na vyšívání, jehož součástí je i vyřezávací nástroj CutWork, což vám dává úplně nové možnosti, jak s vyšívacím strojem pracovat. Díky velké dotykové obrazovce budete mít dokonalý přehled a možnost editovat či kombinovat různé výšivky přímo ve stroji.

 

9196Špička ve svém oboru – záruka kvalitní práce!

 

Pokročilejší či náročnější zákazníky jistě potěší špičkový vyšívací stroj Brother V3, díky kterému svou práci povýšíte na vyšší úroveň a dočkáte se skutečně kvalitních výsledků, jež vám vykouzlí úsměv na tváři. Přehledný podsvícený dotykový displej usnadní vaše ovládání, zároveň můžete vybírat mezi pestrým spektrem různorodých funkcí. Absolutní špičku ve svém oboru představuje šestijehlový vyšívací automat Brother PR 650e. Práce s ním je na profesionální úrovni, velmi snadno se ovládá a díky přehlednému barevnému dotykovému displeji je obsluha hned o něco příjemnější.

 

Příslušenství je základ úspěchu8524

Chcete-li se pustit do vyšívání, bezesporu potřebujete vyšívací nitě, bez kterých není možné pustit se do práce. Vybírejte v pestré nabídce zajímavých odstínů a udělejte z vyšívání hravou zábavu. Bez jehly vám to také nepůjde, ani kdybyste se na hlavu stavěli, a u výběru si dejte záležet, ať vyberete správně. Pokud s vyšíváním teprve začínáte, jistě oceníte nabídku software určených do PC, kde si velmi snadno vytvoříte návrhy vašich výšivek. I vliseliny se vám jistě budou hodit, jakožto ideální podklad pod výšivku. Tohle vše a mnohem více můžete koupit na sici-centrum.cz

 

 

pod_8580_1

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno