Horké letní dny jsou v plném proudu, a tak je potřeba myslet na to, abychom měli dostatek tekutin. A to nejen my ale i naši nejbližší.

Waterdrop uvádí na trh novinku LOVE. V malé kostce ochutnáte kombinaci plodů goji, schizandry a granátového jablka. Jde o první limitovanou edici Waterdrop. Patří do ní kromě mikrodrinku také láhev LOVE a plátěná taška LOVE.

Získej dvakrát tolik lásky tím, že se podělíš.

Produktové sety jsou vytvořeny tak, abyste se vždycky mohli o jedinečnou chuť sladkokyselé goji a osvěžujícího granátového jablka s někým podělit. V každém setu jsou dvě krabičky.

Mikrodrink LOVE chutná nejlépe v lahvi z limitované edice LOVE. Je vyrobená z nerezu s dvojitou stěnou (500ml) a má bambusové víčko. Zejména v horkých dnech oceníte, že díky vakuované izolaci udržuje chlad po dobu 24 hodin.

Waterdrop je zdravý nápoj, který máte s sebou kdekoliv a kdykoliv. Je neoddělitelnou součástí každé kabelky, psacího stolu i každodenního života. Najdete ho v různých chutích, které povzbudí při náročném dni anebo naopak uklidní před spánkem.

Waterdrop je v nabídce se širokým sortimentem mikrodrinků, se skleněnými lahvemi či designovými pouzdry na e-shopu, který najdete na stránce www.waterdrop.cz.

Doporučená cena Waterdrop LOVE je nyní 346 Kč (za 2 krabičky).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno