Alifea.cz je jedinečný e-shop, zabývající se dovozem a následným prodejem kvalitních vín ze světoznámých vinařských oblastí. Při výběru kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín klademe velký důraz především na celkovou vyzrálou chuť, vůni a barvu. Vysoká úroveň kvality vín je pro nás velmi důležitá, a proto u nás najdete pouze taková kvalitní vína, jež prošla velmi přísným degustačním výběrem, trvajícím několik měsíců, mnohdy i let. Svým zákazníkům nabízíme degustační sady vín, kde mají příležitost vychutnat si mnohé druhy kvalitních vín za zvýhodněnou cenu. Vyzkoušejte vína z Itálie, Alsaska, Rakouska, anebo Francie a poznejte kouzlo neopakovatelné chuti.

 

Chlouba vinařů z celého světa

Vysoce kvalitní vína dovážíme z nejznámějších vinařských oblastí, kde se rodí kvalitní víno již na vinici. Zkušení a zapálení vinaři se stále častěji vracejí k šetrnému ekologickému ošetřování vinic. V praxi to znamená, že podporují hmyz, udržující správnou rovnováhu biotopu, anebo zatravňují uměle plochy, kde není dostatečná drenáž. Na hubení škůdců a proti houbovým chorobám používají spreje organického původu. Kvalitní červená vína a kvalitní bílá vína jsou v poslední době převážně suchá nebo polosuchá. Snažíme se co nejvíce přiblížit světovým standardům, a proto i u nás tato kvalitní vína dominují. Polosladká nebo sladká kvalitní vína pochází z převážné většiny z Alsaska, Mosely, anebo z Burgelandu.

 

Zúčastněte se degustace vín!

Pravidelně pořádáme degustace vín v Praze, kde nás můžete navštívit a zjistit tak, jaké víno se k Vám nejvíce hodí. V přátelské a uvolněné atmosféře Vám ukáží renomovaní odborníci a zkušení sommeliéři a vinaři, jež s naší společností dlouhodobě spolupracují, jak poznat plnou a vyzrálou chuť. Na degustacích vína v Praze srdečně vítáme všechny milovníky kvalitních vín. Po domluvě s klientem jsme ochotni zorganizovat degustaci vína přímo v jeho domově, či kanceláři. Velmi nás těší, že se v posledních letech setkáváme s takovým zájmem o degustace vín, a proto se snažíme Vám co nejvíce vyjít vstříc. Těšíme se na další spokojené zákazníky!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno