Ráda byste osvěžila svůj šatník něčím unikátním a jedinečným? Nebo si potrpíte na luxus a hledáte exkluzivní módní doplněk? Ať je to tak nebo tak, přesně taková je gobelínová kabelka, která svým elegantním vzhledem zaujme nejen vás, ale i ostatní kolemjdoucí. Díky této kabelce budete rázem středem zájmu a skvěle doplní váš celkový outfit. Není třeba říkat, že gobelínová kabelka je i ideálním dárkem. Objevte její kouzlo i vy.

 

Široké množství barevných kombinací

Na gobelínové kabelce oceníte především její jedinečnost a velké množství barevných kombinací. Kabelky jsou ozdobené tkaným gobelínem s velkým množstvím motivů a vzorů. Vybírat můžete z historických motivů, květinových vzorů anebo abstraktních vzorů, které jsou díly světoznámých umělců. Díky velkému množství barevných kombinací budete moci vybrat přesně takovou, aby ladila s vaším oblečením.

 

Jedinečná a praktická zároveň

Kromě své jedinečnosti vynikají gobelínové kabelky i svou praktičností. Tyto netradiční kabelky využijete nejen na běžné chození do města, ale zazáříte s nimi i na plese či jiné významné události.  Kromě gobelínových kabelek se vyrábějí také tašky i psaníčka, takže si vyberete přesně to, co vám nejlépe vyhovuje. Na kabelce oceníte i barevnou stálost, a to i při vystavovaní gobelínové kabelky na slunci. Navíc se jedná o ruční výrobu, tudíž každá kabelka je v podstatě originál.

 

Pořiďte si ji také

Zajímá vás, kde si lze tuto kabelku pořídit? Pravdou je, že gobelínové kabelky jen tak běžně v obchodech nenaleznete.  Nemusíte se však vůbec obávat, že byste museli pro ni až do Francie nebo Belgie, tyto kabelky najdete na e-shopu společnosti Fine Arts Gobelins. Pokud vám však nevyhovuje nákup přes internet a chcete si před nákupem kabelku řádně prohlédnout, pak stačí navštívit jejich prodejní galerii v Českém Krumlově, přesněji v historickém domu Kaplanka v Horní ulici 159.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno