Kdy jindy myslet sama na sebe než na Mezinárodní den žen. Tento oficiálně uznávaný svátek Organizací spojených národů se slaví 8. března a je skvělou příležitostí udělat si den plný malých radostí.

MDŽ, jak se zkráceně Mezinárodní den žen označuje, vznikl jako připomínka mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj. Je to oslava všech žen – babiček, maminek, kamarádek, přítelkyň, manželek i kolegyň v práci. Každá žena si v tento den zasluhuje být rozmazlována. I kdyby se o to měla postarat sama.

Mezi tradiční dárky v tento den patří květiny, bonboniéry nebo láhve něčeho dobrého. Vy můžete sobě nebo své kamarádce pořídit něco originálnějšího – designovou láhev waterdrop® společně s mikrodrinky. Vyberte si z 8 různých pastelových barev, které vám zpříjemní každý den, stejně jako lahodný nápoj.

S designovou lahví nebudete zapomínat pít a kvalitní tekutiny v průběhu celého dne zaručí lepší náladu, paměť i pleť. Nerezová lahev funguje v podstatě jako termoska a udrží váš nápoj teplý nebo studený. Pro přípravu si vyberte některou z 8 lahodných příchutí, podle toho, co vás zrovna ten den čeká. Mikrodrinky waterdrop® ochutí vodu bez cukru a zbytečné chemie. Tím, že nahradíte slazené nápoje, snížíte kalorický příjem zhruba o tolik, kolik byste spálili denním během 8 kilometrů. Nemusíte také kupovat balené nápoje v plastu a přispějete k ochraně životního prostředí.

Stejně jako mikrodrink waterdrop® nabízí ty nejlepší ingredience stlačené do malé kostky, i vy si můžete váš den nabít malými radostmi. Od konzumace oblíbeného nápoje, který si vychutnáte v klidu a bez spěchu, po vaše oblíbené činnosti. Ať už to je relaxace u knížky nebo aktivní sport. Waterdrop® tu je pro všechny vaše aktivity.

www.waterdrop.cz

Vybírat můžete z různých druhů setu. Liší se v objemu lahve, vzhledu, ale také množstvím drinků. Velmi oblíbená je tato kombinace:

V setu najdete nerezovou lahev waterdrop® a  6×3 ks waterdrop® v různých příchutích. Pro každý den si můžete vybrat kapsli podle toho, co vás zrovna čeká. Dárkově zabalené kapsle jsou bez cukru, s minimem kalorií, bez lepidel a konzervantů. Vybírat můžete z 10 různých designů.

Cena: 849 Kč

Objem: 500 ml

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno