Před půl rokem jsme se s rodinou stěhovali do nového bytu. Byl z velké části vybavený, všechno zařízení bylo nové, čisté. Cítila jsem se v něm jako ve snu. Teda až do doby, než jsme si do něj nastěhovali všechno naše staré haraburdí. Co bylo asi v největším kontrastu s až patologickou novotou bytu, byl náš starý koberec.

Zažil toho s námi už opravdu hodně, děti na něm rády malovaly (to bylo bohužel na některých místech koberce znát). Místa, na kterých byl postavený nábytek, byla viditelně slehlá a celkově už koberec nějakou dobu volal po vyčištění. Ve starém bytě jsem si to tak neuvědomovala, ale v novém to bilo do očí. Musela jsem s tím něco udělat.

Koupila jsem prostředek na čištění koberců a pustila jsem se do drhnutí. Jenomže výsledek byl příšerný. Nejsem si jistá, jestli se vůbec něco zlepšilo. Tolik času jsem u toho strávila a nemělo to žádný efekt! Když manžel viděl, jak jsem z toho špatná, rozhodl se, že mi udělá radost a najme na to firmu.

Prostudovali jsme jednotlivé nabídky na internetu a po úvaze jsme vybrali A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno. Zaujal nás způsob čištění kotoučovým strojem. Podle recenzí se zdálo, že má tato metoda velice dobré výsledky. Myslím, že lépe jsme ani zvolit nemohli. Ochota a přívětivost pracovníků mě nadchly. Působili tak důvěryhodně, že jsme se ani nebáli nechat je doma samotné, a vyrazili jsme s rodinou na menší výlet do nového okolí.

Když jsme se vrátili, čekal na nás krásný, načechraný koberec. Byl voňavý a hebký. Měla jsem trošku pochyby, jestli je to opravdu ten náš, ale lehce natrhnutý pravý roh mě přesvědčil. To kdysi způsobily naše děti a s tím už pracovníci firmy A SERVIS nic dělat nemohli. Ale svou práci odvedli na výbornou. Všem, kteří chtějí svůj koberec zase omladit, mohu tuto firmu jen doporučit!

Odstranění lepidel, silikonů, polepů. Mytí a čištění oken po stavbě Brno

Koupila jsem s manželem domek, který byl krátce po rekonstrukci a bylo zde stále dost práce, jak okolo domu, tak v domě samotném. Jsme oba opravdu dost svou prací zaneprázdněni. Tak se zapojila celá rodina, kolem domku nám s prací pomohli rodiče a zapojily se i děti, ale na mytí oken, jsem zůstala sama.

3729847 - window cleaner working on a glass facade in a gondola

Okna byla od silikonu a tmelu a na tak znečištěná okna si opravdu netroufnu. Ze sousedství protějšího domku byla vidět již čistá, zářivá okna a to mají domeček tak jako my, krátce po renovaci.

Skoro jsem jim záviděla, jelikož jsem si všimla, kolik lidí kolem jejich domu pomáhá s postavebním úklidem, okna umývá. Tak to je tedy velká rodina jsem si nejprve myslela. A pak mi to došlo, u domu stál vůz s logem společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., mytí oken, čištění fasád, výškové práce Brno.

No jasně to je ono, mohlo mi to napadnout dříve. Našla jsem stránky společnosti, zjistila si co nejvíce o jejich nabízených službách a pak stačil jeden telefonát a vše bylo domluveno .

Den termínu byl tady a pracovníci společnosti dorazili a začal kolotoč kolem mytí oken . Parapety a rámy byly ve chvilce umyté a to i od hrubé nečistoty, maltu a polepy pracovníci pomocí korundové žiletky, zručnosti jim vlastní, odstranily. I okenní tabulky byly ve chvilce čisté a zbavené usazené nečistoty. Kvalitní umýváky omyli čistou vodou a nechali je oschnout.

Po oschnutí došlo na leštění, pracovníci pomalu a bez leštidel dávali skvělý lesk mým oknům pouhou suchou plenou. Zajisté práce plenou je náročnější, ale ten výsledek, to se musí vidět. Jak mi vysvětlili, leštidla nepoužívají z prostého důvodu, zanechávají totiž matné stopy a čmouhy. Proto ta suchá plena. Prostě, profesionální tým pracovníků, jejichž služby si velice vážím a cením.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno