Aspoň to tvrdí zasvěcení, kteří už těchto pomůcek vyzkoušeli více. Proč se jim zrovna tahle tolik líbí, je celkem zřejmé. Párový vibrátor přináší potěšení jak ženě, tak muži, a to ve stejnou chvíli. Kromě toho je malý, snadno skladný a muž se při jeho používání nemusí cítit jako třetí kolo u vozu.

Nejoblíbenější erotickou hračkou je každopádně klasický vibrátor. Jenže ten má jednu vadu – nedá se moc dobře používat při společných partnerských hrátkách. Tedy dá, nicméně potěšení z toho bude mít ve většině případů jen žena. Párové vibrátory jsou na tom jinak.

 

Dráždí bod G, klitoris, a ještě partnerův penis

Běžný párový vibrátor má tvar připomínající podkovu. Uprostřed je zúžený, na koncích naopak rozšířený. Na první pohled je navíc docela malinký. Jak moc dobře dokáže vrnět, závisí na konkrétním modelu. Obecně lze ovšem, podobně jako v pohádce Princezna ze mlejna, říct, že je malý, ale šikovný.

Jeden konec párového vibrátoru patří do vagíny, kam se vejde společně s penisem. Má tomu přizpůsobený tvar i velikost, všechno se krásně vleze. I pánové tak mají možnost zakusit, jak slastně chutnají vibrace. Při tom všem jim však zůstává volnost pohybu.

Druhý konec pak dráždí klitoris. Jsou polohy, při nichž je na něm přitisknutý lépe než při jiných. Doporučuje se zejména klasický misionář.

 

Vrnět může i v zadečku

Párový vibrátor může ovšem posloužit také jako vibrátor na dvojitou penetraci, tzn. že druhý konec bude místo klitorisu dráždit zadeček. To je ostatně další důvod, proč je mezi uživateli tak oblíbený. Dá se využít na několik způsobů. Mimo jiné se hodí také k masturbaci. Vždyť jaká žena by byla zklamaná z pomocníka, co se postará o bod G i klitoris zároveň.

A ještě jednu vychytávku mají moderní párové vibrátory. Disponují dálkovým ovládáním, takže muž může ovládat ženské potěšení. Jelikož je vibrátor malý, bez problémů se dá vzít třeba i do kina, kde si tak zpříjemníte nudný film.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno