Elektronické cigarety představují poměrně výraznou změnu v kouření obecně. Z podstaty jejich fungování nemusíte při kouření vdechovat řadu zplodin vznikajících hořením, jako je tomu u klasických cigaret. K tomu navíc nabízí elektronické cigarety celou řadu příchutí. A to je možné především díky náplním. Podívejte se, jaké druhy existují a podle čeho vybrat správnou náplň.

Druh příchutě e-liquidu

U náplní do elektronických cigaret můžete najít hned celou řadu různých druhů příchutí. Ty je možné rozdělit na mentolové, ovocné, ale i třeba i svěží sladké. Záleží tak jenom na vašem vkusu, co vám přijde dobré. Nabídka je však opravdu pestrá, takže si snadno vyberete liquid, který vám bude vyhovovat. Kvalitní ecoliquid nabídne poměrně dlouhou výdrž a svěží příjemnou chuť.

Podle obsahu nikotinu

Další dělení náplní do elektronických cigaret, je podle obsahu nikotinu. Existují náplně zcela bez jakéhokoliv obsahu nikotinu. Dále můžete sehnat liquid s nižším, ale i vyšším obsahem nikotinu. I díky tomu je možné použít elektronické cigarety pro zmírnění či postupné odstranění závislosti na nikotinu. Máte totiž kontrolu nad tím, jaké množství zrovna přijímáte, protože je tento údaj uvedený rovnou na konkrétní náplni. Sami se tak můžete rozhodnout, jakou variantu zvolíte, jestli bez či s určitou koncentrací návykového nikotinu.

Jednorázové elektronické cigarety

Pokud se nechcete trápit s výměnami náplní a dobíjením elektronické cigarety, můžete si pořídit takové, které jsou určené k jednorázovému použití. Ty je možné po dokouření jednoduše vyhodit. Z ekonomického hlediska, a pokud kouříte o něco více a pravidelně jsou však lepší běžné varianty s možností doplnění náplně a opětovným dobitím. Ty jsou také vhodnější z ekologického pohledu.

1 komentář

  1. Tak to je skvělé že se to konečně dostává i do mainstreamu. Já mám pro tento rok jasno. Budu používat pax 3 burgundy ať se děje co se děje. To mně nikdo ani v hospodě nemůže zakázat a proto je to tak moc dobré. Klasické cigarety už vůbec nepotřebuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno