Paraziti v lidském těle

Různé choroby a bolesti našeho těla jsou občas zapříčiněny parazity. Ti působí v našem těle jako cizopasníci a vysávají z nás energii i zdraví. Nejčastějším parazitem je tasemnice, která přežívá ve střevech. Právě zde se mohou vyskytovat i další parazité a červi. Cizopasníci nám mohou způsobovat nadváhu, požírají živiny a vitaminy, které naše tělo potřebuje a oslabují naši obranyschopnost. Rozpoznat, že v sobě máte parazity, je pro laika velmi těžký úkol. Vhodné je proto kompletní zdravotní vyšetření na specializovaných klinikách, které probíhá prostřednictvím diagnostiky z jazyka, diagnostiky z oční duhovky nebo kompletním vyšetřením pomocí specializovaných přístrojů.

plotenka-th-4

Diagnostika z jazyka může mnohé objasnit

Ptáte se, jak takové kompletní zdravotní vyšetření probíhá? Diagnostika podle jazyka dokáže zjistit, které orgány těla jsou postiženy. Metoda je velmi účinná, je však naprosto bezbolestná. Prohlídka a samotná diagnostika probíhá tak, že odborný pracovník specializovaného centra zkoumá suchost, rýhy, povlak a okraje jazyka a z nich určí poruchu daného orgánu v těle. Vyšetřující vám pak doporučí vhodný jídelníček, úpravu vašeho životního stylu a obeznámí vás s vaším zdravotním stavem. Diagnostika z jazyka se většinou kombinuje s dalšími vyšetřeními, která potvrdí nebo vyvrátí určitý problém, který se ve vašem těle nachází. Samotné vyšetření trvá pouhých pár minut. Pokud tedy stále nemůžete přijít na to, co vás konkrétně trápí, diagnostika z jazyka, z oční duhovky a diagnostika z plosek nohy pro vás bude vhodným vyšetřením.

Výše vyjmenované metody k diagnostice vašeho zdraví tvoří základní vyšetření, která mají svůj původ v čínské medicíně. Nenahrazují klasickou lékařskou péči, jsou však velmi vhodný doplňkem při infekčních nebo jiných onemocněních, u kterých si nejste jisti, odkud problémy pochází. Tvoří a uzavírají tak komplexní péči o vaše zdraví a pomohou odhalit příčinu vašeho špatného zdravotního stavu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno