Co vlastně tantra je?

I když je toto učení se sexualitou velmi úzce spjato, nedotýká se pouze jí. Učí člověka naslouchání svému vlastnímu tělu a porozumění sobě samému. Rozvíjí smyslové vnímání, probouzí mysl a otevírá duchovní brány a cesty k dokonalému štěstí, které každý musí najít uvnitř sebe. Usměrňuje také energie, a to hlavně přes dotyky a intimitu. Do tantry se může ponořit každý, pomáhá jak jednotlivcům, tak i párům. Dvojicím potom může nabídnout prohloubení vzájemného pouta a spojení na úplně jiné úrovni.

 

Tantrické masáže

Tantrické masáže se obvykle provádí v erotických masážních salonech, avšak od klasické erotické masáže se liší. Jsou koncipované jako intimní rituál, kde se sdílí prožitky a intenzivní pocity. Na masáž mohou zajít muži, ženy i páry. Pokud tedy rádi experimentujete a zkoušíte nové zážitky a pocity, tantrická masáž je zajímavým obohacením sexuálního života. Jak taková masáž probíhá?

Důležité je poznamenat, že tantrická masáž nemá cíl. Je čistě na vás, jak si ji užijete, co přitom budete cítit, nad čím přemýšlet a co si uvědomovat. Běžně trvá až tři hodiny, tantra se totiž nedá uspěchat. Masér či masérka speciální technikou namasírují celé tělo, včetně intimních partií. Může u toho použít i různé pomůcky, které podpoří intimní a smyslnou atmosféru. Nemusíte se však bát, všude platí individuální přístup a vždy si určujete co je vám příjemné a co naopak není.

 

 

Populární metoda

Tantrických studií a jejich nadšených návštěvníků přibývá stále víc, a to napříč různými věkovými kategoriemi i pohlavím. Není divu – tantra vás zbaví stresu, dá prostor pro odpočinek a vlije novou energii do dalších dnů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno