Rozhodnutí je pouze první částí dlouhé cesty, na jejímž konci získáte svou odměnu. Následně je třeba vybrat správný typ šperku a podstoupit zákrok u specialisty. Piercingy jsou stále velmi žádaným druhem šperku, kterým se zdobí nejrůznější části našeho těla. Dodává potřebnou jiskru a celkově podtrhává nastavený životní styl.

Máte pocit, že vašemu bříšku něco chybí a piercing by mu mohl vtisknout tolik potřebnou atraktivitu? Rozhodujete se nad jeho pořízením, ale stále si nejste jisti, zda se za celou operací neskrývá příliš starostí? Podívejme se na základní pravidla a nezbytné kroky, které by vás po tomto zákroku čekaly.

 

Nesahat, nemačkat a nezkoumat

Jakmile si svůj čerstvý piercing přinesete domů, raději na něj nesahejte a zbytečně místo vpichu nezkoumejte. Nebojte se, čas si na to později najdete. Připravte se na zcela standardní bolest. Snažte se místo chránit oděvem a tím ho chránit před infekcí.

 

Parní lázeň pupíku s piercingem

Po prvních hodinách nošení si připravte hrnec se slanou vodou a zahřejte ho. Unikající páru zachytávejte do libovolné skleničky a po mírném vychladnutí nasbírané vody, si jí přiložte na pupík. Vzniklý podtlak dokáže udržet sklenici na místě položení a v tomto stavu setrvejte minimálně 10 minut. Je nutné vytvořit ochranný prostor přímo kolem piercingu, aniž by se pod sklenicí vytvořila jakákoliv mezera. Tímto způsobem si oblast kolem svého pupíku dostatečně vyčistíte.

 

Pozor na piercing ve spánku

Usínáte nejraději na břiše? Pro jistotu si kolem se vytvořte zeď z polštářů. Tato poloha většinou vede k nechtěnému uchycení nebo dokonce poškození piercingu. Je tedy třeba svému tělu zabránit přetočení.

 

Upnutá móda musí ze šatníku

Ano, je sice pravda, že upnutá trička nebo těsné šaty nejsou pro piercing tou nejlepší volbou, ale opět jde jen o období, než se vše zahojí. Raději se tedy poohlédněte po volnějším stylu a vytvořte si co nejbezpečnější podmínky.

Nakonec vám poradíme, kde si takový piercing v prvotřídní kvalitě a za skvělou cenu pořídíte. Navštivte internetové stránky marre.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno