Znáte ten pocit, když si koupíte nový parfém, rozbalíte krabičku, sundáte víčko a poprvé si na sebe stříknete jeho vůni? Ano? Potom byste také měla vědět, jak správně parfém aplikovat, aby jeho vůně vynikla a stala se vaší součástí. Nevíte, jak na to? Stačí dodržet jen několik jednoduchých pravidel!

 

Na oblečení nebo na kůži?

Možná jste slyšela o tom, že by se parfém měl aplikovat výhradně na kůži. Není to tak úplně pravda. Například svěží a méně výrazné vůně obvykle vyniknou více na oblečení. Pokud si tedy kupujete parfém, nejdříve vyzkoušejte, jak voní na kůži i na látce. Může v tom být výrazný rozdíl.

Pokud aplikujete parfém na kůži, je nelepší několik kapek nanést za ušní lalůčky, na krk, dekolt či na zápěstí. Není třeba obav, kvalitní parfém neponičí oblečení.

24-58132-toaletni-voda-gucci-premiere-75ml-w

Kolik je přiměřené množství?

Každý z nás vnímá vůně jinak, co je pro někoho málo, je pro druhého tak akorát. Určitě není vhodné na sebe „lít“ parfém, aby byla vůně maximálně intenzivní. Vám to možná připadá sexy, ale většina lidí příliš silnou vůni nesnese. Řiďte se tím, že by parfém měl být vaším doplňkem. Jak poznáte, že je to moc? Třeba tak, že se na vás budou lidé vyčítavě dívat v dopravních prostředcích nebo v obchodech. Uvědomte si, že nejste chodící parfumerie, ale žena, která vůní podporuje svou krásu.

 

Jak často?

Některé parfémy dokáží příjemně vonět celý den, u jiných vůně postupně prchá až zmizí úplně. Jestliže chcete krásně vonět celý den, schovejte si do kabelky malé balení vašeho parfému a v případě potřeby aplikujte.

 

Přizpůsobeno roční době

Vůni je vhodné přizpůsobit ročnímu období. Pro léto a jaro se hodí vůně citrusové a květinové, podzim a zima fandí těžším sladkým a kořeněným vůním.

Pokud se budete řídit těmito jednoduchými pravidly, vůně zvýrazní vaši osobnost.

 

Na závěr ještě tip, kde najdete bohatou nabídku parfémů za skvělé ceny. Podívejte se na nabídku internetové parfumerie www.elnino.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno