U Krupky najdeme Novou Vrchoslav, kde žije a pracuje mladý, zručný a pracovitý, 21 letý stolař, pan Michal Štěpánek. I díky svým rodičům, kteří jsou mu velkou oporou, a kteří mu od mala věřili, že si splní svůj velký sen a bude pracovat se dřevem, které má tolik rád, provozuje vlastní dílnu. Je proto rodičům vděčný a velmi si jich váží. Stačí, abyste zavítali na webové stránky drevouje.cz a zjistíte, že rodiče pana Štěpánka velmi dobře poznali, jak zručný, šikovný je a jak dokáže dřevo krásně zpracovat.

Od latí, přes trámy a fošny až po nábytek z masivu

Přestože je pan Štěpánek mladý muž, má za sebou velmi širokou praxi. I díky ní si staví svépomocí svůj vlastní dřevěný dům, a projekt pojmenoval TINY HOUSE. Jeho postup můžete sledovat na Instagramu.

Ve volných chvílích, když se najdou, se pan Štěpánek rád věnuje výrobě nábytku z masivu. Prohlédnout si jej můžete v povedené fotogalerii. Aktuálně se ale více zaměřuje na zpracování kulatiny ve fošny, latě, trámy a podobně.

Pan Štěpánek přistupuje ke svým klientům s individuální péčí. Snaží se všem nabídnout přesně to, co potřebují, nebo chtějí. Ať už potřebujete dřevo na stavbu domu nebo rekonstrukci střechy, rozhodli jste se vyrobit dřevěnou podlahu či plánujete stavbu dřevěné pergoly, tady seženete kvalitní masiv z nejlepších dřevin, jaké jsou u nás k dostání.

Dřevo u je, neboli když dřevo baví

Nejenže se pan Štěpánek snaží pochopit zákazníkovy potřeby a přání. On také tvrdě pracuje na sobě tak, aby zákazníkům vždy nabídl zboží vyrobené dle tradičních způsobů s ohledem na pokrok a moderní technologie.

Podívejte se na webové stránky drevouje.cz a uvidíte, jak může vypadat práce vykonávaná s láskou a péčí. Pokud zde nakoupíte, budete zaručeně spokojeni, a to ať už půjde o nahrubo opracovaný masiv nebo do detailů zpracované výrobky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno