Wellness procedury a jejich popularita je přirozenou odpovědí na současné rozpoložení společnosti. Žijeme ve světě, který na nás vytváří permanentní tlak a pod tíhou těchto stresových podnětů se pak objevují nejrůznější zdravotní neduhy. Je třeba vyrovnat misky vah a poskytnout svému tělu dostatečnou porci odpočinku. Máme pro vás skvělé řešení, sestavte si malé wellness centrum u sebe doma. K tomu vám pomohou kombinované sauny značky DYNTAR, které překvapí nejen svým zpracováním a designem, ale i skvělým přístupem realizačního týmu.

Společnost DYNTAR patří na tuzemském trhu mezi opravdové matadory. Jejich kombinované sauny jsou odrazem moderních technologií a dokonale fungujícího mechanismu. Kombisauny jsou vhodné pro široký okruh lidí. Umožňují jak klasické finské saunování, tak i rychlé prohřátí organismu v rámci režimu infrasauny.

 

Finská sauna k důkladnému uvolnění

Finská sauna vytváří perfektní podmínky k celkovému uvolnění svalstva. Podporuje uvolňování hormonu štěstí, což je endorfin. Pobyt ve finské sauně posiluje imunitu a dokáže detoxikovat organismus. Kromě stabilizace krevního tlaku a uvolnění dýchacích cest se pravidelné saunování doporučuje jako efektivní prevence před kardiovaskulárním onemocněním.

 

K čemu poslouží infrasauna

Infrasauna je oblíbená především u takových lidí, co se chtějí po příchodu domu rychle prohřát. Infrasauna však dokáže mnohem více. V první řadě výrazně posiluje imunitní systém, rovněž dokáže detoxikovat organismus od škodlivin a ulevit od chronické bolesti zad a kloubů.

Infrasauna podporuje krevní oběh a dokonce pročišťuje i póry, čímž působí příznivě na naší kůži. Působení infrazáření prokazatelně snižuje vysoký tlak, procedura je tak šetrná a vhodná i pro kardiaky, kteří by jinak do klasické finské sauny nemohli.

Pokud vás zajímají ještě další informace, navštivte zkušeného výrobce DYNTAR na jejich webových stránkách, kde naleznete tu správnou inspiraci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno