Zmírňuje svalové napětí, zlepšuje náladu, pomáhá od bolesti a odbourává stres. Masáž má na náš organismus pozitivní vliv, ta erotická má ale ještě něco navíc.

Pryč s obavami

Spojení erotické masáže může vyvolávat stud a obavy, není ale důvod čehokoli se bát, spíše naopak. Erotická masáž je nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat. Ideální je odhodit zábrany i stud a celou masáž si tak vychutnat od začátku až do konce. A to doslova, protože erotická masáž zpravidla končí vaším vyvrcholením. Masérka je po celou dobu nahá nebo v sexy prádle a věnuje se celému vašemu tělu, včetně intimních partií. Po dobu trvání masáže můžete mít oči zavřené, nebo naopak masérku pozorovat či s ní mluvit. Masáž probíhá v příjemném a diskrétním prostředí s relaxační atmosférou a tlumenou hudbou, abyste se mohli co nejvíce uvolnit a zapomenout na každodenní starosti.

Oleje i bublinky

Na vašich přáních záleží, jaký typ masáže si zvolíte. Neobvyklá je exotická nuru masáž, při které se používá velmi kluzký gel z mořských řas. Ten nezanechává mastný film, ale umožní, aby masérka mohla svým tělem klouzat po tom vašem. Uklidňující je mýdlová masáž, kdy na vaše tělo nanese masérka hustou pěnu z luxusního mýdla a voňavého oleje, což pomáhá k okamžité regeneraci svalů. Tantrická masáž v sobě spojuje duchovní a sexuální prvky a dokonale vás zbaví nahromaděného vnitřního napětí. Erotické masáže nejsou jen pro muže, ale užijí si je i ženy. Jsou také skvělým dárkem pro páry, které si mohou na masáž zajít spolu a okořenit tak svůj vztah.

Po masáži budete mít plno energie, úsměv na rtech a dobrou náladu, a samozřejmě také zregenerované a uvolněné svaly. Nevšední  a velmi příjemný zážitek z erotické masáže je důvodem,proč jsou stále více žádané.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno