S neuspokojivou kvalitou pitné vody se v České republice potýká stále více domácnosti. Voda, která nám teče z kohoutků, je sice po zdravotní stránce v pořádku, ovšem s chutí a vůní to bývá katastrofální. Voda zapáchá po chloru a má až nepoživatelnou chuť. Kvůli tomu je dobrá možná tak na koupání a na vaření. Trápí vás stejný problém a už máte ruce celé vytahané, protože každý den musíte nakoupit vodu balenou? Vaši situaci můžete vyřešit moderním automatem na vodu. Jaký si domů pořídit?

Proč automat na vodu ano?

Automat vodu je v první řadě zárukou, že budete doma pít chutnou vodu, a to kdykoliv si zamanete. Už nikdy se navíc nebudete muset tahat s těžkou balenou vodou a co více: Moderní automaty vám vodu ochladí i ohřejí.

Nejdříve je třeba vybrat správný model

Do rodinného domu i bytu je určitě vhodný výdejník vody WS-Trio Wiff POU. Jedná se o volně stojící sodobar v atraktivním designu, díky kterému zapadne do každé domácnosti a současně se stane i její ozdobou. WS-Trio Wiff POU má unikátní uhlíkový filtr, přes který neprojdou žádné nečistoty ani bakterie a je i zárukou skvělé chuti vody. Tento výdejník umí ohřát vodu na 90°C, zchladit na 5-12°C a připraví vám i sodovku.

Zejména na zahrady jsou vhodné automaty na vodu s barely. Pokud není voda v barelech dlouhodobě vystavována slunečnímu svitu, vydrží i dlouho čerstvá. Nebudete muset neustále chodit pro vodu, stačí jen sklenici přitisknout k páčce a nechat si vodu nalít.

Domů by se vám mohl hodit také praktický výrobník sody. K nejlepším patří WS – Soda Smart POU. Oblíbený je pro jeho funkce – snadno nastavíte teplotu vody i množství CO2 ve vodě.

zenusky.cz_w-system_cz_01

I na zkoušku

Automat na vodu není úplně levnou záležitostí. Pokud váháte, zda si ho koupit či nikoliv, můžete udělat kompromis a automat si nejdříve na nějaký čas pronajmout. Díky tomu zjistíte, zda ho doma skutečně využijte. Automaty pronajímá například společnost Watercooler System s.r.o.

S automatem už se nikdy nebudete muset trápit nedostatkem chutné vody a pitný režim budete i doma zvládat v pohodě! Uvažujte o tom…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno