Vánoce jsou tady už cobydup, a tak je třeba začít s pořizováním dárků pod stromeček. Přestože se už od brzkého podzimu hluboce zamýšlíme, čím udělat svým blízkým radost, každý rok je nakonec hitem jiný dárkový sortiment. V jednom se ale dárky nikdy neliší. V nárocích na peníze.

Nákup vánočních dárků dovede pěkně provětrat peněženku, proto není divu, že se ne vždy podaří splnit veškerá přání na seznamu dárků. V případě, kdy hotovost citelně chybí, má člověk dvě možnosti. První z nich je nějakou radost si odpustit a ušetřit. Druhé řešení je užít si Vánoce plnými doušky a na splnění snů si vypůjčit.

 

Bohatý Ježíšek

Střednědobá půjčka dokáže zajistit potřebnou hotovost v rozmezí 10 až 150 tisíc, se splatností 12 až 60 měsíců. Nabízí tak spoustu možností, jaký dárek koupit a zároveň spoustu času, jak jej splatit. Mezi nejžádanější dětské dárky letošní sezóny prý budou patřit elektrická autíčka a segwaye, dospěláci se budou těšit z nových iPhonů, poukazů na wellness pobyty, zážitky a dovolené. Statistický odhad vychází z toho, že průměrná rodina za dárky utratí od deseti do třiceti tisíc.

 

Dárek od věřitele: úroky zpět

Výhodou půjčky je její bezúčelnost. Klient se nemusí zpovídat, na co peníze použije a získá je k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Nyní navíc s akcí „Vánoční úrokové prázdniny“ lze získat až 100% úroků zpět. Veškeré úroky zpět získá zpět vzorný klient, co si půjčí hotovost a splatí ji do třetí splátky.

Pokud zvládnete půjčené peníze splatit nejpozději ve 4. až 6. splátce, dostanete zpět 75 % úroků. Ti, kteří zvládnout vrátit dlužnou částku předčasně nejpozději v 7. až 9. splátce, mají nárok na 50 % úroků zpět a nic ztraceno není ani v 10. až 12. splátce, kdy se se vám vrátí 25 % úroků zpět. Vánoce na úvěr se tak mohou stát neopakovatelnými chvílemi radosti a štěstí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno