Pronájem chalupy Ledárna v Krkonoších

Chalupa Ledárna poskytuje všem potencionálním zájemcům vysoký komfort ubytovaní a uspokojí nejnáročnější hosty svým luxusním vybavením. Roubená chaloupka, navržena Martinem Roubalem ve starém stylu, se nachází 300 metrů od vyhledávaného lyžařského centra Černý důl, které poskytne sportovní vyžití lyžařům, snowboarďákům, ale i běžkařům. Lokalita nabízí nekonečně možností pěších turistických výletů po okolí či celodenních horských túr.

Prahnete-li po průzkumech zdejších zákoutí, je dovolená v Krkonoších ideální variantou pro báječné zážitky. Roubenka nese sice název Ledárna, ale nebojte jistě zde nezmrznete jako Nastěnka v chaloupce Mrazíka, právě naopak její vybavení nabízí dokonalý luxus pro regeneraci a odpočinek.

Dovolená v Krkonoších V zimních měsících vás zahřeje podlahové vytápění, umístěné v celé chalupě. Pro uvolnění ztuhlého svalstva je připravena sauna a bude-li vám nadále chladno, můžete si zatopit v krbových kamnech a strávit noc za pecí jako líný Honza. Pro krásně strávené léto je jako stvořená velká zahrada s přírodním jezírkem, která poskytne dokonalé soukromí. Pro malé raubíře je zajištěno vybavené dětské hřiště. Romantici naopak mohou strávit letní večer ve venkovní vířivce. Interiér chalupy v Krokonoších na vás dýchne dobou našich babiček, je vybaven restaurovaným originálním krkonošským nábytkem.Chalupa je částečně roubená s podloubím, starou náspí, kamennými stěnami a modřínovým šindelem na střeše. Každá světnice je originálně zařízena.

img_5488_large

Samozřejmostí pro dokonalou dovolenou je plně vybavená kuchyně, kde si můžete připravit nejen romantické večeře pro dva, ale i oběd pro početnou rodinu. Aby váš benzínový či naftový parťák netrpěl pobytem na mrazu, je i pro něj připraveno ubytování v naší garáži.

Chcete-li si užít tu nejbáječnější dovolenou neváhejte a vyrazte do Krkonoš i vy. Navštivte internetové stránky http://www.chalupyroubal.cz/ a zamluvte si svůj termín.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno