Zanedbáváte se

Péče o dítě je náročná a vyčerpávající. Od malého miminka se nemůžete hnout na krok a volný čas přes den máte možná dvě nebo tři hodinky denně, když konečně usne. Během této doby možná uklidíte, uvaříte nebo vyčerpaně usnete, protože v noci toho také moc nenaspíte.

Pokud vás ale váš partner každý den po návratu domů najde ve špinavém tričku, teplákách, s mastnými vlasy a kily navíc po porodu, může se lehce stát, že po vás přestane toužit. Možná teď namítáte, že správný muž by měl mít pochopení a že se staráte o jeho dítě. Nezapomeňte však, že muži se rádi dívají a pokud si vzali krásnou štíhlou a stále upravenou blondýnku a po dítěti jste se změnila k nepoznání, může vaše partnerské lože začít pomalu vychladat. Jak tomu zabránit? Jednoduše – udělejte si na sebe čas. Jestliže je to možné, svěřte dítě na pár hodin babičce nebo chůvě a zajděte si ke kadeřníkovi, na manikúru nebo jen odpočinout do wellness centra. Uděláte tím dobře i sobě a svému sebevědomí.

 

Nemáte energii na sex

Největší chybou, kterou můžete v partnerském životě udělat, je zanedbávat sexuální stránku vašeho vztahu. Jak to však udělat, pokud večer padnete do postele vyčerpaní a nemáte na intimnosti ani pomyšlení?

Jestliže péče o dítě zabírá veškerý váš volný čas, opět zkuste zapřemýšlet nad tím, zda nepotřebujete pomoc. Není žádná ostuda, pokud si na pár hodin denně zaplatíte chůvu nebo si necháte vypomoct od babičky. Vy tak získáte více času na domácnost nebo sama pro sebe. Uvidíte, že i večer potom zbyde více energie na trávení společného času s partnerem. Nemusí to však vždycky skočit u sexu.

Zkuste zaimprovizovat a okořenit váš sexuální život novou praktikou nebo novým místem. Pro unavené rodiče může být vzpruhou návštěva erotického masážního salonu. Při tantrické masáži nebo masáži pro páry lehce zapomenete na veškeré starosti a navnadíte se jeden na druhého.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno