Agátin svět je e-shop s naprosto originálními dětskými hračkami, které nejen zabaví, ale také vzdělávají. Každá nabízená hračka je vybírána s velkou pečlivostí, aby dětem přinesla více než jen trochu legrace.

Agátin svět vznikl pro všechny rodiče, kteří pro své děti chtějí něco víc, co běžná hračkářství nenabízí. Stojí za ním dvě sestry, Kristýna a Lucie, jež jsou samy maminkami. Agátin svět mimochodem tvoří samé ženy – od expedice až po programování. Ženy, které chápou dětské potřeby.

Stojí za to v Agátině světě nakoupit? Tomu se podívala na zoubek recenze e-shopu Agátin svět na Ecoblogu.

Kreativní hračky z Agátina světa

Autor recenze na Ecoblogu, Radek, koupil dětem vyškrabávací obrázky, tetovací obrázky, origami dinosaury a masky. Zaměřil se tedy na kreativní hračky podporující tvořivost a motoriku. Zvířecí masky jsou určeny dětem od 5 let, tetování dětem od 4 let a zbylé dvě hračky jsou vhodné pro dítka od 6 let.

Jde o hračky snadno přenosné, takže si je s sebou můžete vzít i na výlet, aby se děti zabavily cestou.

Tu pravou hračku najdete snadno

Recenze na Ecoblog vychvaluje i proces nákupu, tedy zejména vyhledávání hraček. Pokud do e-shopu zavítáte a nemáte absolutně žádnou představu o tom, co chcete koupit, brzy to zjistíte. Na hlavní stránce je totiž přehledný vyhledávač. Zadáte věk dítěte, pohlaví, typ hračky a požadovanou cenu, Hledátor vám doporučí vhodné hračky.

Hned na první pohled poznáte, že tento e-shop je jiný, a jakmile začnete zkoumat sortiment, 100% se o tom přesvědčíte. Větší výběr kreativních hraček byste nikde jinde v ČR nenašli, všechny hračky jsou zdravotně nezávadné a vaše děti budou určitě bavit.

A ceny? I o těch se Radek v recenzi zmiňuje. Vzhledem k unikátnosti sortimentu je čekal vyšší, ve skutečnosti vás ale příjemně překvapí. V Agátině světě jsou kvalitní hračky cenově dostupné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno