Lepenka dostala nový rozměr

Na první pohled lepenka vypadá celkem obyčejně . Když se ale dostala do rukou šikovného obchodníka, rázem se změnila v materiál s nekonečnými možnostmi využití. U zrodu firmy, která bude vyrábět doplňky z lepenky, stál Karel Zejda. Po něm má také firma, která je dnes známa po celém světě, své jméno: KArel ZEjda TOvárna. Firma začala u výroby kufrů, tradici drží dones a přidala k nim ještě úžasné krabice.

vystrizek

Designové lahůdky i k vám domů

Kazeto má široký sortiment. Nabízí klasické cestovní nýtované kufry s tradičním,  trochu extravagantním designem. Originálním zpracováním vyniká například nýtovaný oranžový kufr s latěmi. Firma má i širokou nabídku kufříků pro děti, které zdobí veselé motivy zvířátek. Hodí se do školy (například na pomůcky do výtvarné výchovy) i domů na uložení hraček či jiných drobností. Pro děti vyrábí i kulaté a hrané krabice a také složky na sešity.

vystrizek

Chcete-li dodat vaší domácnosti netradiční vzhled a současně si pořídit nějaký ten praktický kousek, budou se vám určitě zamlouvat krabice, rozkládací boxy a boxy se šuplíky. I ty se vyrábí v celé škále úžasných designů.

Od romantických s růžičkami až po výraznější s puntíky či jednobarevné. Vybírat můžete i podle tvaru – k mání jsou klasické hranaté, dále také kónické, kulaté či oválné.

2015_08_14_10_14_57

Prohlédněte si vše na www.kazeto.cz. Budete nadšeni z provedení, ale i z přívětivé ceny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno