Erotická masáž vám bude příjemná a času na ní stráveného rozhodně nebudete litovat. Vybrat si můžete z více typů masáží, vždy se vám dostane prvotřídní péče a masáž bude zakončena vaším vyvrcholením. Tedy, pokud budete chtít. S masérkou si nejdříve dáte společnou sprchu, při které se zbavíte studu i napětí a připravíte se na následnou masáž. Pak už vám nic nebrání jen zavřít oči a užívat si doteky masérky a vnímat, jak se postupně vaše tělo uvolňuje a zbavuje napětí. Nebo naopak můžete masérku sledovat při práci a kromě relaxu si užít i vzrušení z každého pohybu.

Při erotické masáži totiž nepoužívá masérka jen ruce a prsty, ale celé tělo, což je nezapomenutelný zážitek. Během samotné masáže nevynechává žádnou část vašeho těla, ani intimní partie, a tak si můžete masáž užít od začátku do konce. Masérka využívá i masážní oleje, emulze nebo Nuru gel podle typu vybrané masáže a podle domluvy, samozřejmě nejdůležitější je vaše spokojenost. Není tak problém se před masáží domluvit, jaké jsou vaše představy a co si od masáže slibujete. Stále je ale potřeba mít na paměti, že se jedná o erotickou masáž zakončenou vaším vyvrcholením, nikoli o sexuální služby.

Masérky se můžete dotýkat i se na ni během masáže dívat, aby váš zážitek byl co nejpříjemnější. Nebo můžete po celou dobu mít zavřené oči a oddat se kromě doteků svým představám, záleží na vás. V salónu Luxury – erotická masáž Praha se o vás postarají příjemné masérky, které umí s vaším tělem udělat doslova zázraky. Po jejich péči budete odcházet odpočatí, ve skvělé náladě, uvolnění a se vzpomínkou na intenzivní zážitek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno