Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Naším tipem na ubytování při výletu na hrad Karlštejn je hotel Karlštejn, tedy konkrétně Romantický hotel Mlýn Karlštejn. Tento hotel se nachází v malebném prostředí Českého krasu v rekonstruované budově bývalého mlýnu u jezu řeky Berounky. V hotelovém areálu je 2 500m2 velký ostrov s romantickým altánkem, grilem a párty stanem. V hotelu je i skvělá domácí kuchyně s rybími specialitami, vlastním pečivem, zeleninou i bylinkami.

zenusky.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

 

Ubytování a služby

Při ubytování v hotelu Karlštejn je možné vyrazit na výlety do malebné přírody. Tipy na výlety po Českém krasu najdete ZDE. Nebo můžete zůstat v hotelu a užívat si přímo v areálu. Součástí areálu je také relaxační centrum se saunou, vířivkou a malým fitness. Milovníci golfu mohou využít tréninkový Pitch&Putt, milovníci zvířat si projít domácí ZOO. Ubytování Karlštejn nabízí hotel v celkem 21 pokojích, nejčastěji dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou naprosto komfortní a stylové.

zenusky.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Akce v hotelu Mlýn Karlštejn

Hotel Mlýn Karlštejn pro své klienty a zákazníky neustále připravuje tematické a mnohdy unikátní akce a balíčky. Na mnoha akcích se podílí restaurace Karlštejn – např. řecké dny. Připraveny jsou také víkendové balíčky – romantický, relaxační a business. V rámci oslav výročí narození Karla IV. jsou připraveny i 2 tematické ubytovací balíčky – 700 let výročí narození Karla IV. a víkend s císařem Karlem IV.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno