Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Naším tipem na ubytování při výletu na hrad Karlštejn je hotel Karlštejn, tedy konkrétně Romantický hotel Mlýn Karlštejn. Tento hotel se nachází v malebném prostředí Českého krasu v rekonstruované budově bývalého mlýnu u jezu řeky Berounky. V hotelovém areálu je 2 500m2 velký ostrov s romantickým altánkem, grilem a párty stanem. V hotelu je i skvělá domácí kuchyně s rybími specialitami, vlastním pečivem, zeleninou i bylinkami.

zenusky.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

 

Ubytování a služby

Při ubytování v hotelu Karlštejn je možné vyrazit na výlety do malebné přírody. Tipy na výlety po Českém krasu najdete ZDE. Nebo můžete zůstat v hotelu a užívat si přímo v areálu. Součástí areálu je také relaxační centrum se saunou, vířivkou a malým fitness. Milovníci golfu mohou využít tréninkový Pitch&Putt, milovníci zvířat si projít domácí ZOO. Ubytování Karlštejn nabízí hotel v celkem 21 pokojích, nejčastěji dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou naprosto komfortní a stylové.

zenusky.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Akce v hotelu Mlýn Karlštejn

Hotel Mlýn Karlštejn pro své klienty a zákazníky neustále připravuje tematické a mnohdy unikátní akce a balíčky. Na mnoha akcích se podílí restaurace Karlštejn – např. řecké dny. Připraveny jsou také víkendové balíčky – romantický, relaxační a business. V rámci oslav výročí narození Karla IV. jsou připraveny i 2 tematické ubytovací balíčky – 700 let výročí narození Karla IV. a víkend s císařem Karlem IV.

 

1 komentář

  1. S dcerou rádi jezdíme na kolech, a tak jsem se rozhodla investovat do pořádných kol. Kamarádka mi poradila internetové stránky, kde jsme si vybraligravel kola. Nedávno jsme si vyjely na výlet po cyklistických trasách po Krkonoších, kde mají naší známý chatu, kterou nám občas půjčují, ale tentokrát jsme si užily i krásnou projížďku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno