Změňte svou vizáž

Mnohé z nás také rády mění svou vizáž. Nejlépe se experimentuje s vlasy, není nutné však kvůli tomu hned měnit barvu. Stačí pár minut a s pomocí kulmy si snadno vykouzlíte krásné kudrlinky či pružné volné vlny, které vám vydrží opravdu dlouho. Při jejich výběru sáhněte po takových, u kterých lze regulovat teplotu a můžete si u nich nastavit výkon. Chybu rozhodně neuděláte se speciální kulmou K-240, která zajistí dlouhotrvající výsledek natočených vlasů. Její keramická plocha navíc zaručí maximální ochranu vlasů, ke které přispěje i možnost plynulé regulace teploty od 140°C do 230°C.

img

S kulmou se vám bude dobře pracovat, má totiž ergonomickou rukojeť, díky níž skvěle padne do ruky. Pokud naopak toužíte po rovné, hladké a uhlazené kštici, pak sáhněte po žehličce na vlasy, která dnes nechybí snad žádné ženě. Jsou lehké a kompaktní, takže si je můžete pohodlně vzít s sebou také na cesty – účes jako od kadeřníka tedy můžete mít kdykoli a kdekoli. Přesně tyto parametry splňuje také žehlička od společnosti Orava ZV-204, díky níž budou vaše vlasy zdravější a lesklejší, disponuje totiž funkcí ionizace. Nastavit si u ní navíc můžete také různou teplotu. I tak ale nezapomeňte, že teplo je pro vaši hřívu poměrně intenzivní, takže si vlasy zaslouží také speciální ochranu. Používejte proto přípravky, které ji ochrání a poskytnou jí dostatečnou výživu.

img

 

Nezapomínejte na relaxaci

Chcete-li vypadat opravdu hezky, pak nezapomeňte, že krása vychází hlavně zevnitř, z toho, jak se cítíte. Pokud jste ve stresu a na odpočinek nemáte čas, buďte si jisti, že se to na vás podepíše. Proto zpomalte a užijte si třeba relaxační masáž, a to pěkně v pohodlí vašeho domova. Vyzkoušet můžete různé masážní přístroje, které uvolní vaše ztuhlé svaly a přinese vám úlevu a příjemné uvolnění. Sáhněte třeba po masážním přístroji s dvěma vibrujícími masážními hlavami MP-400. Disponuje třemi páry masážních nástavců, u kterých si můžete nastavit rychlost a intenzitu masírování. Díky dlouhé ergonomické a protiskluzové rukojeti si může dopřát masáž celých zad. Tak, zapomeňte na starosti!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno