Lepší snídaně

Všechna jídla jsou důležitá, ale snídaně je to, co vám pomůže začít den tou správnou cestou. Nejlepší snídaně jsou ty, které vás nasytí, udrží spokojené a odvrátí neodolatelné chutě na sladké během dne. Snažte se připravit si jídlo s obsahem 400 až 500 kalorií. Začněte svůj den kombinací živin určených ke stabilizaci krevního cukru, které vám pomohou zhubnout bez námahy.

 

Základní pravidlo

Jíst méně a pohybovat se více jsou základní pravidla hubnutí, které přetrvávají léta až dodnes. Někteří lidé mají problém se zpomaleným metabolismem a při hubnutí jim mohou pomoci pilulky na hubnutí. Vždy se však před jejich užíváním poraďte se svým lékařem.

 

Užijte si šálek kávy či čaje

Začněte svůj den šálkem kávy. Kofein je přirozený diuretický účinek a je výborný zdroj antioxidantů, který chrání buňky před poškozením. Pokud nemáte rádi kávu, můžete ji nahradit čajem. Čaj je také přírodní diuretikum a některé druhy bylinného čaje, například pampeliškový nebo fenyklový, vám mohou pomoci dostat se k vysněné váze. Stačí tedy navštívit lékárnu a vybrat si ten nejvhodnější pro vás.

 

Kupte si sadu lehkých činek

Je to jednorázová investice, které nikdy nebudete litovat. Silový trénink staví svalovou tkáň, která spaluje více kalorií. Vyzkoušejte několik push-up cviků či několik dřepů nebo výpadů. Použijte svou váhu k provádění jednoduchých cviků na posílení bicepsů nebo tricepsů přímo ve vaší domácnosti, aniž byste museli navštívit fitness centrum. Provádějte tyto cviky třikrát až čtyřikrát týdně a brzy uvidíte zlepšení vaší postavy.

 

Jezte kořeněná jídla

Ve skutečnosti vám mohou pomoci spálit nějaké ty kalorie. Je to proto, že kapsaicin, sloučenina nalezená v jalapeno a kajenské paprice, může (mírně) zvýšit uvolňování stresových hormonů, jako je adrenalin, což může urychlit vaši schopnost spálit kalorie. Kořeněná jídla vám mohou pomoci, pokud máte problémy s vylučováním a trpíte zácpami, fungují jako projímadlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno