Jaro už je konečně tady a nastává tak ideální čas na trávení volných chvil venku. Jak ale dostat dítko od počítače na čerstvý vzduch? Pořiďte mu dětské vozidlo! Vaše ratolest se skvěle zabaví a zároveň bude mít dostatek fyzického pohybu, který dětem v dnešní době často tolik chybí. Díky vzhledu dětských vozítek si váš potomek bude připadat jako skutečný řidič a stane se hrdým pánem svého stroje. Kromě své kondice zlepší také své pohybové a motorické dovednosti, koordinaci pohybů a orientaci při jízdě a potrénuje reflexy a postřeh.

Se šlapacími traktory, které jsou propracované opravdu do detailu, a vypadají jako ty skutečné, si děti užijí hodiny nekonečné zábavy. Rozhodně se nejedná pouze o hračku pro kluky, k dostání jsou v různých modelech a barevných provedeních, takže si vyberou opravdu všichni – i malé princezny.  Vždyť, která holčička může říct, že jezdí na traktoru? Vyrobeny jsou z vysoce kvalitních materiálů, důraz je v první řadě kladen na bezpečnost dětí, mají pevnou konstrukci, jsou perfektně stabilní. Pokud pořídíte šlapací traktor s vlečkou, může vaše ratolest vozit třeba své oblíbené hračky, nebo se stát na zahradě užitečným pomocníkem a nakládat listí, trávu, kamínky nebo hlínu, a převážet je na určené místo.

Stejně velkou radost udělají dětem také šlapací čtyřkolky, které jsou perfektním pomocníkem pro trénování jízdy na kole. Zamilují si je všichni malí závodníci, protože jsou vozem opravdu rychlým, přesto však velmi bezpečným.

Chcete-li vaší ratolesti dopřát něco opravdu netradičního, pořiďte mu magické autíčko Riricar. Vyniká revolučním pohonem a jedinečným designem, svezou se na nich nejen všichni malí, ale i velcí – díky vysoké nosnosti bez problémů uvezou i dospělého člověka. Riricar využívá setrvačnost, odstředivou sílu, gravitaci a tření, takže jede tak dlouho, jak vás to baví. Řídíte ho svojí vlastní činností. Stabilita, snadná ovladatelnost a vysoce kvalitní materiály jsou hlavními benefity tohoto stroje. Ideální se hodí hlavně pro rovné, tvrdé a hladké cesty. Tak, hurá ven otestovat jeho jízdní vlastnosti!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno