Být manažerem znamená mít vyšší plat a zajímavou náplň práce, plnou profesních výzev. Ale je to tak i ve skutečnosti? Pokud vaše aktuální pozice nesplňuje vaše očekávání, je čas na změnu. K posunu za vysněným zaměstnáním nebo k získání nových impulsů slouží manažerům studium MBA. Jeho výhodou je, že nemusíte kvůli studiu odsouvat svou práci na druhou kolej, protože výuka je časově flexibilní. V České republice poskytuje vzdělání MBA například významná instituce Cambridge Business School, jejíž portfolio tvoří celá řada specializací.

 

Management a leadership

Manažerky farmaceutických společností se přihlásí na program Management ve zdravotnictví, zatímco manažerky toužící po pozici ve vrcholovém managementu nabydou dostatek informací v rámci programu Management a leadership. Pokud si chcete vyšlapat cestu k vrcholové manažerské pozici, potom vám doporučujeme absolvovat studijní obor Management a leadership. V rámci studia získáte cenné informace, které uplatníte v praxi na pozici vrcholového manažera. Studium MBA se nezaměřuje výhradně na manažerské činnosti. Naučí vás i profesionální marketingové komunikaci a zároveň získáte široký přehled v mezinárodním obchodu nebo obchodním právu.

Profesně vzdělávací program MBA je nastavený na jeden rok, přičemž na konci studia stačí úspěšně obhájit svou závěrečnou práci. Nespornou výhodou je, že během studia se zúčastníte pouze několika seminářů s interaktivní výukou, které jsou naplánované vždy na sobotu. Studium pak probíhá zejména formou moderního e-learningu. Veškeré podklady máte k dispozici ve studentské sekci, která je přístupná on-line. Studium probíhá pod vedením profesionálních lektorů a odborníků z praxe. Titul MBA, kterým se bude vaše jméno chlubit, vás nasměruje výše v kariérním žebříčku. A možná se jednou rozhodnete vyrazit ještě do zahraničí za lepšími pracovními podmínkami, kde s titulem MBA nebudete mít o práci nouzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno