Úplně všechny děti, maminky i tatínky, ale i  babičky a dědečky zve Fakultní nemocnice Plzeň na překrásné dětské odpoledne pestrým doprovodným programem. Dětský den FN Plzeň, jehož partnerem je BSJ group, se pořádá v sobotu 4. června 2016 už od 13 hodin v Lochotínském parku (u lochotínského bazénu).  

Pro děti zde bude připraven velice pestrý program, jehož součástí bude například Techmania Show, malování na obličej, aktivity se záchranáři a děti rovněž pobaví také Divadélko BSJ s představením Medvídek Nebojsa a Medvídek Nebojsa II. Tato skvělá představení znají výhradně dětští pacienti z lůžkových oddělení nemocnic napříč celou Českou republikou. Za celým tímto projektem, kdy se hrají jednotlivá představení takřka ve všech nemocnicích, stojí firma BSJ group, která se, mimo jiné, zabývá i dodávkami lůžkových ramp a dalšího vybavení nemocnic.

„Dodávky technologií do určitých nemocnic jsou jen jeden z mnoha segmentů, kterými se zaobíráme. Přesto považujeme tuto charitativní aktivitu za velice potřebnou a nutnou. Domnívám se, že děti jsou jedna z nejohroženějších a zároveň nejbezbrannějších skupin, jimž je třeba věnovat pozornost a pomáhat jim ve všech ohledech. BSJ group působí právě i v nemocnicích a pohled na malé nemocné děti je v některých případech velice skličující, proto v této činnosti vidíme obrovský smysl a chceme v ní i nadále pokračovat,“ uvedl Ing. Josef Jandík, jednatel společnosti BSJ group, s. r. o.

To je jeden z nejdůležitějších důvodů, proč se nakonec BSJ group k tomuto skvělému projektu také přidala a kterého se také plnohodnotně zúčastní. Děti se zde nejen pobaví, ale zábavnou formou se mohou dozvědět i řadu cenných informací – jak třeba vypadá zdravá snídaně, nebo jak si správně čistit zoubky a mnoho dalšího.

Přijďte společně s námi oslavit tento radostný dětský den do příjemného Lochotínského parku, kde se určitě nikdo nudit nebude…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno