Značka Canvit jednoznačně patří k tomu lepšímu, co se na celosvětovém trhu nachází. Na jejich sestavení pracuje tým odborníků a zvažují všechna důležitá kritéria jednotlivých psů. Právě díky tomuto osobitému přístupu vznikají unikátní doplňky, jejichž vyváženost a zacílení na určitý typ psa má opravdu velký efekt. Podívejme se společně na ty nejlepší produkty a odhalme proč jsou doplňky stravy Canvit natolik vyhledávané i samotnými profesionálními chovateli psů.

Canvit Nutrimin

Canvit Nutrimin je vhodný pro všechny psy, kteří mají podomácku vyráběnou stravu. Každý živý organismus má rád pravidelnost u psů to platí dvojnásob. Jakmile dostávají lidskou stravu, nemůže být o vyváženosti a potřebném zastoupení všech stopových a minerálních prvků vůbec řeč. Právě proto byl sestaven unikátní preparát, který dokáže tuto dysbalanci popravit. Je tím Canvit Nutrimin.

Canvit Natural Line Yucca

Doplňky stravy Canvit Natural Line Yucca jsou vyráběné ze specifické pouštní rostliny s vysokým obsahem saponinů. Jedná se o látku s výrazným detoxikačním účinkem. Právě z těchto důvodů se tento přípravek používá při trávicích potížích. Mimo jiné má blahodárný vliv na funkci jater a ledvin. Pravidelné užívání tohoto doplňku jednoznačně vede k vylepšení funkce žlučníku a slinivky břišní. Doplňkem je vhodný jak pro psy, tak i kočky.

n_68294-800x600

 

Canvit Natural Line Garlic

A nakonec se podívejme na doplňky stravy Canvit Natural Line Garlic, kde svou hlavní roli sehrává česnek. Ten má blahodárný účinek i na lidský organismus, naprosto stejným způsobem funguje i u psů. Zlepšuje příjem potravy a trávení. Doplňky stravy jsou tak vhodné jako preventivní ochrana i jako léčba rozvinutějších forem nemocí. Natura Line Garlic posiluje srdce a má antiparazitické účinky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno