Kdo by ji nevlastnil a nemiloval? Řeč není o ničem jiném, než softshellové bundě, která je hřejivá, slušivá a padne jako ulitá do každého počasí. Neměla bych chybět v žádném šatníku. A když už tam visí, tak jedna nikdy nestačí.

Softshellová bunda je součástí oděvní výbavy, která má pragmatický základ a slušivý charakter. Díky svým vlastnostem, jako je nepromokavost, větruvzdornost a prodyšnost, se stala evergreenem, bez něhož už si člověk nedokáže svůj šatník představit. Kvalitní impregnace navíc odpuzuje nečistoty a vodu, takže je bunda odolná i vůči masivnímu ušpinění.

Funkční materiál

Softshell je funkčním textilním materiálem, který bývá tvořen vrstvením, jehož vnitřní vrstva je komfortní a odvádí vlhkost těla a vnější vrstva má izolační charakter proti vlivům počasí. Díky vyvážení skladbě změnila softshell bunda dějiny odívání. U softshellu se obvykle sledují parametry voděodolnost (mm vodního sloupce) a paropropustnost,prodyšnost (g/m2). Čím větší sloupec, tím kvalitnější materiál a pohodlnější nošení.

Softshellová bunda je snadno udržovatelná a nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Softshellová bunda dámská skvěle lichotí ženské postavě a je dostupná v kratší i delší variantě. Zejména zimomřivé ženy dokáží ocenit délku pod zadek, v níž se budou hřát v teple všechny ženské partie. Kratší verze do pasu je vhodná pro sportovní a outdoor aktivity.

Celoroční poptávka

Zapomenout se nesmí ani na muže, pro než je softshellová bunda pánská důležitý módní, ale i pracovní doplněk. Pánské bundy jsou dostupné v mnoha barvách, v klasickém střihu, ale i v pracovním provedení HiVis, který má reflexní barvy.

Softshellové oblečení je navíc dostupné i cenově, proto je žádaným zbožím nejen v kamenných obchodech, ale i v e-shopech. Poptávka po bundách je celoroční, velmi dobře se osvědčily na jaře, na podzim, ale i v mírné zimě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno