Hledáte pro své dítko vhodné jesle nebo školku? Snažíte se dítku vnést do života pevný režim, hranice, zároveň však berete v úvahu jeho individualitu a místo striktních rozkazů raději využíváte domluvu na základě her, na které děti snáze přistoupí? Podobný přístup vám nabídnou soukromé jesle a mateřská škola Beránek, která sídlí nedaleko centra Brna. Proč budou děti tuto školku milovat?

O děti se staráme svědomitě, s péčí a snažíme se vzdělávat hrou

Nuda nikdy pozornost neupoutala, proto se snažíme pro děti vymýšlet každý měsíc nový program, v rámci kterého se zabaví a zároveň se budou mít možnost naučit i něčemu novému.

Děti mají možnost navštěvovat ve školce kroužky, které jsou zaměřeny například na výuku a zdokonalování se v lyžování, plavání či ve hře tenisu. Zábavu zde naleznou také děti, které mají rády umění a pohyb. Navštěvovat budou také solnou jeskyni, která napomáhá v budování správné funkce imunitního systému, což bychom sice dětem snadno nevysvětlili, nalákáme je však na hernu, která se v jeskyni nachází. V neposlední řadě je naučíme základům anglického jazyka, aby bylo v pozdějším věku učení snazší.

Jak ve školce, tak i v jeslích pracuje kvalifikovaný personál s pedagogickým vzděláním, v jeslích pak mají k dispozici také zdravotnický personál, který přispěchá na pomoc v případě potřeby.

Dbáme také na výživu vašich dětí, která je bohatá na vitaminy, minerály a je sestavena tak, aby měly děti energii na všechny kroužky a pohybové aktivity, které pro ně společně s nimi vyberete.

Docházka a školkovné

Docházku do školky či jeslí si plánujete vy sami. Je na vás, zda budete potřebovat hlídání celý týden či jen jednou v týdnu. Četnosti docházky uzpůsobíme školkovné. Školka je otevřena denně od 7 do 16.30 hodin, striktní čas do kdy musí být dítko přítomno si nevyhrazujeme. Naopak se vám ve věcech pokusíme vyjít vstříc a v náročnosti skloubení rodinného a pracovního života vám trochu ulevit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno