Stmívatelné stojací lampy jistě oceníte v jakémkoliv interiéru. Nejen, že jsou v domácnostech více a více oblíbené, ale především se mnohou pyšnit svoji plynulou regulací intenzity osvětlení. Ta je praktická pro mnoho účelů, jako například pro čtení nebo ruční práce, kde si vynachválíme světlo maximálního výkonu . Stmívatelné stojací lampy můžete postavit v obývacích a dětských pokojích, ale rovněž v ateliérech nebo v kancelářích. Mohou být skvělým interiérovým dekoračním doplňkem pro relaxaci nebo osvítí prostor, který z nějakého důvodu chcete zvýraznit.

 1522020A

Různé druhy stojacích lamp se stmívačem

Stojací lampy se stmívačem se zejména do pokojů vybavují světelnými zdroji, abychom mohli zajistit případné použití již po montáži daného svítidla. Vzhledem k tomu, že výrobci stále upřednostňují světelné lampy bez stmívače i přesto lampu se stmívačem můžete vybírat z mnoho druhů designů a provedení.

Nejlepší volbou je stmívatelná LED lampa, kdy Vás nebude trápit spotřeba, např. stojací lampu 8622CC .Pokud s lampou svítíte méně zvolte stmívatelnou lampu s halogenovým zdrojem jako je například stojací lampa Chicago 110247. Pokud nejste příznivci stmívání lamp a nebo chcete jen ušetřit, zvolte variantu stojacích lamp bez možnosti stmívání.

1835010A

http://www.rajsvitidel.cz/stojaci-lampy/

Na internetových stránkách rajsvitidel.cz naleznete širokou nabídku stojacích lamp se stmívačem, které jsou kvalitní a nabízí se od těch nejlepších výrobců za příznivé ceny.

Nakupování z pohodlí vašeho domova

Jak už jsme již výše zmiňovali daný e-shop, můžete v něm naleznout mnoho kvalitních kousků stmívatelných stojících lamp od špičkových výrobců z Anglie, Rakouska či Itálie. Například krásná designová stojací lampa Artemide LOGICO terra, která je vyrobena v Itálii, umocní jedinečnost v každém prostoru.

Dále pak obdivuhodná stojací lampa řady Root 42265/31/16 se vyrábí z kvalitní tkaniny a kovu. Jejím výrobcem je znamenitá společnost Philips. Stínidlo i noha svítidla je ve tvaru trubice, světelný zdroj, který svítí teplou bílou se svítidlo hodí kamkoliv. Neváhejte a vybírejte z bohatého výběru dalších z mnoha unikátních stmívatelných stojacích lamp!

LL_6310

1 komentář

  1. My jsme nakoupili svítidla na Rozsvitsi.cz a jsme maximálně spokojený. Široký výběr a osobní převzetí ve světelném studiu v Protivíně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno