Levné a výkonné sušičky prádla pro domácí využití

Sušička Candy pojme až osm kilogramů prádla a s 11 programy i rychlým cyklem o čtyřiceti minutách se řadí k nejprodávanějším produktům internetové prodejny Expert.cz. Aktuálně snížená cena na přijatelných 6257 korun nahrává i váhajícím hospodyňkám, které se doposud nemohly rozhodnout pro vhodnou sušičku. Jednoduchý ovládací panel kombinující tlačítkové ovládání s otočným knoflíkem zvládne obsloužit opravdu každý. Směle k sušení prádla můžete pustit i partnera. Zajisté si oblíbí pomocníka v domácnosti, díky němuž budou pracovní oděvy i košile okamžitě k použití.

 

Profesionální využití sušiček pro časté praní a sušení

Rekreační a ubytovací zařízení, kde je zvýšená potřeba praní lůžkovin, ručníků a utěrek, ocení výkonné sušičky Miele. Systém vyhlazování párou nahrazuje žehlení, a tak šetří síly a čas pracovníků, kteří se starají o čistotu a pořádek v hotelu nebo rekreační chatě. Ekologicky šetrný systém kontroluje okamžitou energetickou spotřebu, stejně jako voštinový buben Miele se stará o neponičení sušeného prádla.

 

Pračky kombinované se sušičkou za vás i vyžehlí

Pračky/sušičky si nalézají využití i v profesionálních prádelnách, kam si dává své prádlo prát veřejnost, i v prostorech, kde se perou například divadelní kostýmy a filmové rekvizity. Šetrné praní a sušení podporuje opakované praní a sušení se stoprocentním efektem. Šetřete prostor, síly, čas i energie díky výkonným pračkám kombinovaným se sušičkou. Objednávkou pračky kombinované se sušičkou dosáhnete finanční úspory i díky dopravě zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno